הורוסקופ יומי 30.05.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

עד לאמצע יולי כדאי להיות מסודרים ומאורגנים יותר, בעיקר בגלל נסיגת מרקורי תחל הפעם בבית העבודה, הסדר והבריאות שלכם. בשל נסיגת מרקורי, יתכנו בתקופה זו בעיות תקשורת ביניכם לבין אנשים שעובדים אתכם, ניירות בעבודה עלולים להיעלם, כמו גם מספרי טלפון או תזכורות חשובות ואין זה זמן מוצלח להתחלת פרויקט או שינויי תפקיד.

 

דלי

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות, תחל אצלכם הפעם בבית היצירה, הרומנטיקה, הילדים והנאות החיים. לכן עד ל-23 ביולי צפויים אצלכם שיבושים בתכניות לבילוי או ליציאה לחופשה. גם התקשורת עם ילדיכם עלולה להשתבש ולא להיות תמיד מובנת. מומלץ שלא תמהרו לנתק את קשרים עם אנשים שאולי יאכזבו אתכם בתקופה הקרובה, ייתכן שמדובר רק בחוסר הבנה שניתנת לגישור.

דגים

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית המשפחה והמגורים, מה שעלול ליצור אי הבנות ביניכם לבין מישהו בני המשפחה ולשבש נושאים שמתקשרים לנושא המגורים. על כן עד ל-23 ביולי אין לחתום על חוזה שכירות, מכירה או קניית דירה. כמו כן ייתכנו כעת יותר תקלות בצנרת ובמכשירים חשמליים, בעיקר מכשירי תקשורת –  כמו במכונית, בטלפון, רדיו, בטלוויזיה ובמחשב ואכן אין זה זמן מוצלח לרכישת מכשירים אלו.

 

טלה

נסיגת מרקורי, שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית התקשורת, הניידות והחשיבה. לכן, עד ל-23 ביולי יתכנו יותר בלבולים, אתם עשויים למסור או לקבל מידע משובש, או שתסבלו מבעיות תקשורת שונות עם הסובבים, דבר שיכול לשבש לכם את השגרה . כמו כן חשוב שתקפידו ותוודאו שהוראות שקיבלתם או נתתם הובנו כראוי. מומלץ גם שתבדקו את תקינות רכבכם ותגבירו את הערנות והזהירות כשאתם נוהגים.

שור

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה, תחל היום רשמית בבית הכספים. לכן עד ל-23 ביולי ייתכנו יותר טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת להבנה מסוימת שיכולה להוביל לשינוי תפיסת עולמכם הכלכלית, או  לגביית חובות מהעבר, לכן מומלץ שתבדקו, אולי אתם זכאים להחזרי מס, או כספים ממקור כלשהו.

 

 תאומים

אתם בוודאי חשים, מזה כמה ימים, בשיבושים ותקלות שונות במכשירי חשמל, אלקטרוניקה או תקשורת וזאת קרוב לוודאי, בגלל נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה, ושליטתכם האסטרולוגי, שתחל היום במזלכם. על כן עד ל-23 ביולי הקפידו בבחירת המילים כיוון שפליטת פה עשויה לקלקל לכם הרבה יותר מאשר בזמן אחר, בעיקר ביניכם לבין בני הזוג או אנשים קרובים במקום העבודה. רצוי גם שתמנעו כעת, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר שקשורים לתקשורת, היזהרו מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, כיוון שהסבירות לטעויות גובר בתקופה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1