הורוסקופ יומי 31.05.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

הקצב האיטי של הדברים יכול קצת לעצבן אתכם היום. נסו להיות עוד קצת סבלניים ותקצרו בימים הקרובים את פירות השקעתכם. ענייני כספים מודגשים היום ואם אתם עומדים לפני הוצאת כספים גדולה, אזי כדאי לא למהר, רצוי לבדוק שוב אם ישנם אופציות זולות יותר, או להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון רב משלכם בתחום.

 

דלי

הירח שמשייט היום במזלכם מגביר את המוטיבציה שלכם וזהו יום מוצלח  לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. למעשה האווירה סביבכם משתפרת, אנשים מגיבים בצורה חיובית להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים.

דגים

את היום הזה כדאי להעביר בזרימה עם האירועים, מבלי לקחת שום דבר באופן אישי. אמנם, הרגישות שלכם עדיין גבוהה היום והאנרגטיות נמוכה יחסית ויהיה לכם קל יותר לתקשר עם הסובבים ברמה הרגשית, מאשר במילים, אולם התחושה הכללית טובה ואף תלך ותשתפר יותר בהמשך השבוע. בכל מקרה שמרו היום על פרופיל נמוך, התמקדו בפעילויות החשובות והראו יותר נכונות להתגמש ולוותר לאחרים.

 

טלה

מפגשים ופעילות חברתית ימלאו אתכם היום במצב רוח ובאנרגיות טובות ואולי אף יגרמו לכם להתנתק לרגע מהעבר, מה שהיה יראה לכם פתאום כל כך רחוק ולא משמעותי ואפילו גורם שמעכב את התקדמותכם לעבר העתיד. בכול אופן מומלץ שתנצלו את האנרגיות הגבוהות היום כדי לקדם כמה שיותר דברים, זאת מכיוון שמחר יחלו האנרגיות לרדת ואולי תתקשו בהמשך השבוע לעמוד בקצב ובדרישות.

שור

מכיוון שהקצב שלכם גבוה מאוד היום תוכלו להתבלט בעבודה, אלא שעדיף שתעסקו היום בפרויקט עצמאי וזאת מכיוון שממילא אחרים יתקשו לעמוד בקצב ובדרישות שלכם ועבודת צוות צמודה מידי יכולה לעורר מצבי ביקורת וחיכוכים מיותרים. הירח ממשיך במסעו בבית  הקריירה וזה הזמן לבחון את אפשרות להפוך רעיונות למעשים.

 

 תאומים

אתם מלאי אופטימיות, אנרגיה וביטחון עצמי, אך די חסרי סבלנות לכן, תתכן היום נטייה לפעול במהירות, אך לא תמיד עם שיקול הדעת המעמיק שאתם מורגלים, מה שיכול להוביל אפילו ללקיחת סיכונים. עם זאת נראה שפתיחות לרעיונות חדשניים ותקשורת טובה עם הזולת, יגיעו לגבול יכולת הפוטנציאל של היום הזה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1