הורוסקופ יומי 01.06.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

מעבר הירח לגזרה החברתית, ידגיש אצלכם בשלושת הימים הקרובים את כול הקשור לחשיבה, תקשורת, מידע ודעת. על כן ימים הקרובים מצוינים ללמידה, השגת מידע, להעלאת רעיונות חדשניים, לתכנון תכניות לטווח הקרוב, למבחנים שונים, לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים, ליצירת שיתוף פעולה ולליבון עניינים. במקביל, הכוכבים בבית העבודה והבריאות, ידגישו החודש את הנושאים היומיומיים השגרתיים, את המודעות לבריאות ולאסתטיקה. ייתכן שזו תהיה תקופה די עמוסה וחשוב שתהיו יותר מסודרים ומאורגנים וזאת בשל נסיגת מרקורי שעלול לגרום בעיות תקשורת ביניכם לבין אנשים שעובדים אתכם, ניירות בעבודה עלולים להיעלם, כמו גם מספרי טלפון או תזכורות חשובות.

 

דלי

מעבר הירח לבית הכספים, יחבר אתכם בשלושת הימים הקרובים, לעולם החומרי, הארצי ואתם עשויים להיחשף לכל מיני הצעות, הזדמנויות ואירועים שקשורים לכספים. עם זאת מומלץ שתפגינו יותר ערנות ועניין בהשקעות ובהמצאות, שכן בימים הקרובים תוכלו לקבל או לגלות מידע חשוב שיוביל להשקעה מעניינת ואפילו די רווחית. אך זכרו שלא כול מה שנוצץ הוא בהכרח גם עשוי מזהב. במקביל, אתם תהיו חברותיים ורומנטיים יותר החודש ותחושו יותרו צורך לכייף וליהנות מהחיים. הכוכבים בבית ההנאות מראים שיוני הוא חודש מצוין כדי להתבלט, לעיסוק בתחביבים ולמתן מוצא ליצירתיות שבכם גם בדרכים אחרות.

דגים

אתכם נכנסים לשלושה ימים שמוצלחים מהרגיל וזאת בזכות מעבר הירח למזלכם שימלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שתשפר את רמת הביצוע ותעודד יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בשכל, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר. במקביל, יוני הוא לרוב תקופה רגישה עבורכם וזאת בעיקר בשל הכוכבים בגזרה שעוסקת בעניינים רגשיים ומשפחתיים, אולם נסיגת מרקורי בגזרה זו יכולה להחריף את המצב. זה יכול לגרום שעניינים ואולי גם משברים מהעבר ישובו להווה, עם זאת, זה בהחלט הזמן להתמודד עימם בגישה שונה ויצירתית.

 

טלה

שלושת הימים הקרובים נראים מתישים, מעורפלים ורגישים וכדאי שתתכננו בחוכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. במקביל, נראה שחודש יוני, הולך להיות חודש די אינטנסיבי, תוסס ולא שגרתי עבורכם וכדאי שתפגינו בו יותר קלילות, אך גם שיקול דעת. אתם בהחלט זקוקים החודש לפעילות רבה כדי לפרוק את המטען האנרגטי, נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת יכולה לגרום לכם עד ה- 23 לחודש לכול מיני שיבושים מרגיזים ומומלץ שתשמרו על איפוק בתגובותיכם.

שור

מעבר הירח לבית החברתי יגביר בשלושת הימים הקרובים את הפופולריות שלכם ויעניקו לכם יכולת שכנוע והשפעה רבה על רבים. ימים אלה מצוינים לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ומוצלחים גם ליצירת קשרים מקצועיים עם חברות גדולות. במקביל, מצבכם הכספי יעסיק אתכם יותר עד ה- 23 ליוני ואתם תצטרכו לנסות לגלות יותר ערנות למידע, יוזמה, עצמאות ומעשיות בכדי לשפר את מצבכם. עם זאת עליכם לקחת בחשבון שנסיגת מרקורי, כוכב החשיבה, עלולה לגרום טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת לגביית חובות מהעבר.

 

 תאומים

אתם תחושו חשופים יותר בשלושת הימים הקרובים ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. ימים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח עשוי לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. במקביל, ריכוז הכוכבים במזלכם יגרום לכם להיות החודש אנרגטיים ומוחצנים מהרגיל,  אולם בשל נסיגת מרקורי, שליטכם האסטרולוגי במזלכם, עד ה- 23 ליוני ייתכנו שיבושים, בעיקר בשל אי הבנות ומידע שגוי. לכן מותר לכם ואף רצוי לגלות יותר יוזמה, אולם בדקו היטב את הנתונים שלפניכם ואת ביצוע הוראותיכם, ובעיקר אל תמהרו בקבלת החלטות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1