הורוסקופ יומי 26.08.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם עדיין מכונסים, רגישים ומופנמים, אולי נוטים גם למצבי רוח ונראה שהכי טוב שתקדישו את היום לעצמכם או תשתפו מישהו קרוב במה שמציק לכם. עם זאת, זהו יום מצוין להוציא את האנרגיה שלכם על הכנות לשבת, בעיקר על החלק הקולינרי, מומלץ שתארחו הערב את חברים הכי קרובים שלכם או שתלכו לבקר את ההורים ואפילו תבלו עימם קצת. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה בסוף השבוע וכדאי שתתחילו לתכנן תכניות לבילוי.

 

דלי

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. כדאי שתפגינו היום יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים, בעיקר לאנשים בעלי ניסיון חיים עשיר, כיוון שאלה עשויים להעשיר אתכם בעצות ובתובנות חשובות היום. מומלץ שתנצלו את שעות הערב לבילוי קליל, זאת מכיוון שבסוף השבוע האנרגיה הידידותית הזו תתפוגג במידה מסוימת ונראה שאתם תחושו יותר עייפים ומכונסים בתוך עצמכם.

דגים

הירח שמשייט היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את האווירה הנעימה בשעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים.

 

טלה

הירח שעדיין מתארח במזלכם ממשיך לחזק אתכם אנרגטית ולסייע לכם לקדם את עניינכם בקלות יחסית. גובר גם הצורך לעשות שינוי כיוון בנושא מסוים, אולם ייתכן שנסיבות מסוימות מקשות עליכם כרגע ותצטרכו לגלות יותר סבלנות או לפתוח בסבב שיחות כדי לשכנע ולרכך את המתנגדים. התייעצות עם חבר או שכן יכולים להביא לכם תובנה חשובה, שתסייע לכם לראות את תמונת המצב בצורה אחרת.

שור

יום נוסף שבו מומלץ ואף כדאי לשמור על פרופיל נמוך, לעשות קצת פחות ולתת לגוף ולנפש לנוח קצת יותר. ככל הנראה שעד מחר תהיו כבר באנרגיות מחודשות.

 

 תאומים

הירח ממשיך היום במסעו בבית החברתי, מה שמעניק לכם יכולת מצוינת להתבלט, להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם במהלך השבוע במפגש עם החברים או בבילוי מעניין אחר, אולם לא מומלץ לקבוע תוכניות לסוף השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה שממלאת אתכם היום תרד לה מחר וזה ישפיע על החשק שלכם לבילוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1