הורוסקופ יומי 27.08.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מעבר הירח לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  מגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם ומתאים בהחלט לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.  כמו כן מומלץ שתנצלו את היומיים הקרובים לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

 

דלי

הרגשנות תגבר בסוף השבוע בעקבות מעבר הירח הרגשי למזל שור, מה שמתאים למנוחה, אך גם לאירועים רגועים באווירה אינטימית ולמפגשים עם אנשים קרובים. מומלץ ליזום היום ארוחת ליל שבת משותפת עם בני המשפחה, או עם כמה זוגות חברים. עם זאת מומלץ שתמנעו בסוף השבוע ממפגש עם אנשים "בעייתיים" שאוהבים לבקר ונוטים לא פעם, להעכיר את האווירה.

דגים

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת יגרום להגברת קצב ההתרחשויות בסוף השבוע  ואצל חלק מכם זה יעורר את הצד הרעיוני ואת הצורך לשתף את הסובבים בדעותיכם. ייתכן שהנטייה להשתעמם תגבר בסוף השבוע ועל כן מומלץ שתמצאו לעצמכם פעילויות מעוררות ריגוש או חברת אנשים תוססת ומעניינת. תוכלו לנצל את סוף השבוע גם לטיולים, לגיחות קצרות לחברים או לקרובי משפחה, אך קחו בחשבון שתתקשו להימצא זמן ממושך במקום אחד.

 

טלה

מעבר הירח לבית הכספים, יוצר צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים, אך רצוי שבמקום שתבזבזו כספים, תחשבו על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם ותתייעצו עם אחרים. למען האמת, אתם לא ממש ראליים כרגע בראייה הכלכלית ואתם עשויים להתפתות די בקלות להאמין למישהו שמספר לכם על דרך קלה להרוויח המון כסף, או לקנות "מציאות" במבצע.

שור

סופ"ש מעניין ומרתק במיוחד לאוהבי חיק הטבע שעכשיו יהיה להם זמן כיפי מתמיד. ונוס בזוית לאורנוס עלולה לגרום לניתוקים. זהירות.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית מצולות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים, דורש מכם להוריד את רמת הפעילות ולכן אל תמהרו לתכנן או להתחייב לתוכניות לסוף השבוע. מעבר הירח לבית מצולות הנפש, משנה בקיצוניות את מצב הרוח החברותי שליווה אתכם בימים האחרונים וגם מחליש אתכם אנרגטית, ומצד שני יכול להגביר את הבלבול ולשבש את תוכניותיכם. עדיף שתקדישו את היומיים הקרובים למנוחה או לפעילויות קלילות ומבדרות, בסביבה נעימה, תומכת ומפרגנת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1