הורוסקופ יומי 28.08.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

שיוט הירח בבית הרומנטיקה והנאת החיים ממשיך לשפר מאוד את מצב הרוח, ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ואפילו מעודד שובבות יתר. מומלץ שתנצלו את האנרגיות האלה למפגשים ולפעילות חברתית, או רומנטית ורצוי שתתנו ליצירתיות שבכם מוצא נועז מתמיד. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וכדאי שתהיו יותר קלילים והספונטניים, כדי שלא תפספסו את ההזדמנויות.

 

דלי

הירח, שמשייט השבת בבית המשפחה מעודד התחברות לצרכים הפנימיים שלכם וזה הזמן ליזום פעילות משפחתית מלכדת או למפגש חברים קליל באווירה ביתית נעימה. עם זאת, חשוב שתשמרו היום על סודיות ואיפוק, הימנעו מלרכל או להתערב בחיי אחרים ובעיקר תיזהרו מלפלוט מידע שעשוי להביך מישהו מהנוכחים.אגב אם אתם זקוקים לסיוע כספי, היום יהיה לכם קל יותר לשכנע ולקבל עזרה ממישהו מבני המשפחה.

דגים

שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת מעורר את הסקרנות, את החשיבה היצירתית ואת הצורך בפעילות מעניינת, שרצוי שתהיה גם לא שגרתית. אם לא תמצאו לעצמכם פעילות או חברה מעניינים מספיק, אתם עשויים לחוש חסרי שקט, עצבניים ואפילו להתעמת עם הסובבים.

 

טלה

הירח שמשייט היום במזל שור, עשוי לגרום לכם להיות עקשנים, מעשיים ומחושבים ואולי אף יביא לחלק מכם רעיונות יצירתיים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, יתכן שהדבר יעורר דווקא את הצד הצרכני שבכם ויעודד אתכם להוציא את כספיכם בספונטניות, על מוצרים שאינם הכרחיים כרגע. לכן, רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות ושעשועים שעלולים לפתות אתכם לבזבוזים, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

שור

סופ"ש מעניין ומרתק במיוחד לאוהבי חיק הטבע שעכשיו יהיה להם זמן כיפי מתמיד. ונוס בזוית לאורנוס עלולה לגרום לניתוקים. זהירות.

 

 תאומים

אתם עדיין תשושים ולכן השבת הזו מתאימה בעיקר למנוחה ולעריכת סדר במחשבות. הירידה האנרגטית שנמשכת אצלכם היום, בשל שיוט הירח, בבית מצולות הנפש תגרום לרבים מכם להעדיף לבלות את היום הזה בבית או בסביבה שקטה ורגועה. בכול מקרה קחו את ההתרחשויות ברוגע וברוח טובה, תזרמו עם הדברים ואל תיקחו שום דבר באופן אישי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1