הורוסקופ יומי 29.08.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

השבוע נפתח ביום הפכפך שמתחיל בהמון מרץ ובמצב רוח ידידותי שגם ממלא אתכם בצורך בריגושים, אך לפעמים יכול גם לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל הזה עשוי להשתנות משעות הערב בעקבות מעבר הירח למזל תאומים, מה שיכול להגביר את העומס בימים הקרובים, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם.

 

דלי

השבוע נפתח באנרגיה קצת תזזיתית ולכן צפוי לכם בוקר עמוס במטלות שדורש מכם להפגין יותר יכולת תמרון בין כמה נושאים בו- זמנית. עם זאת זהו זמן מצוין ליצירת קשרים, להשגת מידע ולהרחבת הידע בכלל. הרגישות שלכם תלך ותגבר משעות הערב בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים ולכן נראה ששעות הערב יתאימו מאוד לאירוח חברים ולביקורים משפחתיים.

דגים

שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת מעורר את הסקרנות, את החשיבה היצירתית ואת הצורך בפעילות מעניינת, שרצוי שתהיה גם לא שגרתית. אם לא תמצאו לעצמכם פעילות או חברה מעניינים מספיק, אתם עשויים לחוש חסרי שקט, עצבניים ואפילו להתעמת עם הסובבים.

 

טלה

אם תגלו ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם. הקצב משתנה בשעות הערב בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת באירועים שונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

שור

נראה שאתם פותחים את השבוע הזה ברגיל ימין: זהו יום מצוין לפגישות של השבוע, אם בלייב ואם בשיחות אונליין. אם הלב פנוי- שעות הערב יתאימו לדייט מקסים ואולי מוצלח.

 

 תאומים

נראה שעדיין לא התאוששתם מחופשת סוף השבוע ואתם עשויים לפתוח את השבוע באנרגיה נמוכה ובתשישות גבוה. עדיף שלא תתערבו היום בוויכוחים ובחילוקי דעות שאינם קשורים ישירות אליכם, ובכלל עדיף שתישארו כעת ניטרליים. מעבר הירח בשעות הערב למזלכם, ימלא אתכם  בהמון אנרגיה ותעוזה שיעודדו אתכם להיות פעילים ויוזמים יותר. מומלץ שתנצלו זאת להוציא לפועל תכנית לבילוי שאולי התבטלה בסוף השבוע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1