הורוסקופ יומי 24.05.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

היומיים הקרובים עשויים לעורר את הצד היצירתי שבכם והשתתפות באירועים שונים, עשויה להביא הזדמנויות להיחשף למידע מעניין וליצירת קשרים חדשים. מעבר הירח לבית החברים יעורר ברובכם ספונטניות, סקרנות, פתיחות וצורך בחידושים וריגושים, עצמאות ולפעמים גם יהירות או מרדנות. הימצאות השמש בבית החשיבה והתקשורת, יגביר את קצב הדברים, יסייע לכם להתבטא ולשכנע אולם, ייתכנו גם הפתעות, קטיעות וחוסר רציפות.

 

דלי

העומס והלחצים יגברו ביומיים הקרובים בעקבות מעברו של הירח לבית הקריירה והתדמית ורצוי שתיקחו יותר אחריות על עצמכם ותפגינו חריצות, רצינות, נחישות ומיקוד במטלות ובמטרות שלכם. מיקום הירח מעניק לכם המון כוח להזיז דברים אולם גם יכול לגרום לכם להיות נוקשים מהרגיל. על כן מומלץ שתבחרו המטלות בהם אין לכם צורך להתחכך עם הזולת. בכול מקרה גלו יותר איפוק.

דגים

אמנם אתם הרבה יותר יצירתיים היום, אך אל תניחו לדמיונכם להשתולל יותר מדי. רצוי שתפעלו בצורה מסודרת ולפי הנהלים ואל תחפשו לעצמכם קיצורי דרך. היומיים הקרובים אופטימיים ומעוררים דמיון, רעיוניות ותשוקה לחופש ולריגושים. הירח שיעבור היום לבית הרחבת האופקים יעודד התעסקות בנושאים הקשורים ללימודים, השתלמויות וקורסים ויתכנו גם דיבורים בנושאים שקשורים לחו"ל.

 

טלה

מעבר הירח למזל עקרב יעורר את תשוקתכם ואת הצד החומרי שבכם. לכן ייתכן שתחושו צורך לעשות איזה שינוי או לגוון קצת את הפעילות האינטימית שלכם ושם יצירתיות תמיד תתקבל בברכה ורצוי שתקדישו את הלילות הקרובים לאהבה. בתחום הפיננסי רצוי לגלות הרבה יותר ערנות ולהגביר את השמירה על רכושכם ובעיקר, לא להיסחף לבזבזנות.

שור

בעקבות מעבר הירח לבית הקשור לזוגיות ולשיתופי הפעולה, שבמזל עקרב, יהיה לכם קל יותר לקדם את עניינכם בימים הקרובים,  אם תפגינו איפוק, תסננו את דבריכם ובעיקר תפגינו דיפלומטיה, ותשתדלו ליצור אווירה נעימה והרמונית. נצלו את היום לחיזוק הקשר הזוגי ולפעילויות משותפות מהנות, ואם קיים צורך זה בהחלט הזמן לשיחה אישית. לא יזיק להשקיע קצת בהופעתכם, אם על ידי רענון המלתחה או שינוי תספורת. פנויים ופנויות – בימים הקרובים כדאי להשקיע במציאת קשר חדש.

 

 תאומים

היו רגישים ביומיים הקרובים לצורכי האנשים סביבכם, גלו חברות טובה והושיטו יד לעזרה לסובבים, בדיוק כפי שהייתם מצפים שאחרים ינהגו כלפיכם. הירח שעובר למזל עקרב ידגיש את נושא העבודה, יגרום לכם להיות מעשיים, מסודרים ובררניים, אך יכול גם לעודד ביקורתיות וקטנוניות. עם זאת, מיקום הירח יכול גם להגביר אצל לחלק מכם את הרגישות הבריאותית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1