הורוסקופ יומי 24.05.2021 – יום שני – שמועה מזלות

סרטן

ביומיים הקרובים אתם תהיו יותר אנרגטיים, אופטימיים, יצירתיים ותחרותיים, ויהיה לכם קל למשוך תשומת לב, לשכנע ולהשפיע על הסובב וגם המזל עומד בדרך כלל לצדכם. ביומיים נפלאים אלו כדאי גם לפנות זמן, כדי ליהנות מרגעים יפים, להשקיע בתחביבים או לפגוש חברים, לשחק עם הילדים או כדי להפתיע את בני הזוג במחווה נדיבה, יוצאת דופן. לעומת זאת, בעסקים המצב שונה ודיי מורכב ונראה שדרושה ביומיים אלו, החלטה נועזת, אך גם מחושבת היטב.

 

אריה

אתם בוודאי נמרצים ונחושים יותר בעבודתכם כעת, אך אולי סבלניים פחות, שמרו על  איפוק והימנעו מחיכוכים או מפליטת פה פוגעת. מעבר הירח לבית שקשור במגורים ולבני משפחה יעצים את רגשותיכם ביומיים הקרובים ולכן אתם אולי תהיו מכונסים בעצמכם או שתחושו נוח יותר באווירה מוכרת, אצל חברים קרובים ההורים או בבית שלכם ומשפחתית. ארוחה טעימה ומיוחדת, באווירה המתאימה עשויה לשפר את מצב הרוח ביומיים אלה ואם ישנה מועקה בלב או בעיה אישית, זה הזמן לשתף מישהו קרוב.

בתולה

היומיים הקרובים מוצלחים לשיחה בארבע עיניים, וליבון עניינים עם אדם מסוים. מעבר הירח למזל עקרב יאיץ את קצב ההתרחשויות וגם את פעילותכם התקשורתית והמחשבתית, אולם יכול להגביר את חוסר השקט, לעורר חוסר יציבות ולעודד קצב התרחשויות לא שגרתי. אמנם ביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר להשיג את המידע שנדרש לכם, אך מצד שני, התקשורת יכולה להיות רגשית מדי ואתם עשויים לאבד את האובייקטיביות שלכם ולקבל בסופו של דבר תמונת מצב או החלטות שגויות.

 

מאזניים

מעבר הירח עקרב ליומיים הקרובים ולבית הכספים שלכם, יכול להפוך אתכם לעקשנים, חומרניים, חשדניים או בזבזניים יותר, או לעורר בכם תשוקה ולהפוך את הלילות הקרובים לסוערים ביותר. ביומיים אלו יתכנו גם הצעות או הזדמנויות מעניינות, לכן הפגינו ערנות ופעלו בזהירות. מצד שני, מיקום הירח ביחס לשאר הכוכבים עלול גם לעורר ויכוחים ומחלוקת בענייני כספים, לכן אין זה הזמן המתאים לדון בכך עם אחרים.

עקרב

הירח שעובר למזלכם ימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת את הצורך שלכם להוכיח את עצמכם ואת הרצון להגיע להישגים משמעותיים וזהו בהחלט גם הזמן המתאים להגביר את התחרותיות ביוזמה מקורית משלכם. מאחר שיהיה לכם קל  לבטא את עצמכם ואת רגשותיכם נצלו יומיים אלו כדי לשוחח עם הצד השני על נושאים אישיים, אך היזהרו שהצדדים האגרסיביים שבכם לא יתעוררו ויעודדו בכם דווקא, יהירות, חוסר סבלנות או רגישות לסובבים.

קשת

למרות הירידה האנרגטית שתלווה אתכם ביומיים הקרובים בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, אתם עדיין בתקופה דיי חיובית ואופטימית, אך יתכן שתצטרכו להוריד קצת את הקצב ביומיים אלו, בגלל שאתם שלא תהיו במלוא הכושר והערנות.  מומלץ שתתרכזו במשימות הדחופות והחשובות תחילה. לעומת זאת תוכלו לנצל את הרגישות שגוברת כדי לעזור, לייעץ לאחרים ובעיקר כדי לשוחח בערב, עם בני הזוג, בנושאים אישיים, רגשיים ואינטימיים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא