הורוסקופ יומי 10.01.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע הזה נפתח ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת חולשה, שיבושים ופיזור נפש ומתאימה יותר להתעסקות בפילוסופיה ובנושאים רוחניים, ופחות לטיפול בנושאים מעשיים. ככלל, נצלו את האינטואיציה שבמיטבה כעת, כמצפן שיסייע לכם לנווט את עצמכם היום. עדיף שתתחילו את היום בנושאים העיקריים והדחופים ואם תתעייפו תוכלו לדחות את מה שנותר להמשך השבוע.

 

דלי

אתם פותחים את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. כאמור קצב מהיר, מצב רוח חברותי וצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

דגים

השבוע נפתח כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מה שמגביר את העומס והלחצים עליכם ודורש מכם לפעול במרץ, באיפוק ובנחישות. אולם זה בהחלט יום מוצלח למחפשי העבודה ולכול החרוצים והשאפתניים שבניכם שרוצים להתקדם. אופציות והזדמנויות חדשות בפתח עשויים להביא אפשרויות מעניינות להגדלת הרווחיות.

 

טלה

אתם פותחים את השבוע מלאים במחשבות ורעיונות רבים שאולי אף יגרמו לכם לחוסר שקט נפשי ונראה ששיחות וחילופי רעיונות עם אחרים, יסייעו לכם להירגע. זהו יום מוצלח מאוד ללמידה, התייעצות ולפעילות לא שגרתית. עם זאת קצב ההתרחשויות המהיר דורש מכם לגלות יותר ערנות ויכולת קבלת החלטות מהירה. ייתכן מפגש עם מישהו מעניין.

שור

אתם פותחים את השבוע כשהירח משייט בבית השמיני, מה שיעורר את הכוחות הנפש שלכם וגורם לכם להיות רגישים ומיניים יותר אך גם פגיעים יותר. מיקום הירח, ידגיש גם נושאים הקשורים לעניינים כלכליים, לרכוש ולענייני תקציב ומאזן תשלומים. לכן כדאי לבדוק שוב את שיקולי התקציב שלכם ואולי תמצאו דרך לחסוך בהוצאות היום.

 

 תאומים

הירח שמשייט גם היום בבית הזוגיות פותח את השבוע בתחושה נעימה שתעודד אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. זהו יום מוצלח בכל הקשור למשא ומתן, לחתימה על חוזה, לשיחה בארבע עיניים וליישור ההדורים. זהו יום מאוד מוצלח למי שענייני האהבה חשובים לו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1