הורוסקופ יומי 12.01.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

זה יום מוצלח והישגי למדי. הירח שמשייט במזלכם ממשיך להגביר את המרץ ואת המוטיבציה שלכם להתקדם ולהצליח וגם מאפשר לכם להציג נוכחות בולטת ומשפיעה. כדאי שתנצלו כול אלה לקידום עניינים נמרץ ולא יזיק אם גם תצאו ביוזמה מקורית משלכם. ייתכן שתזכו כעת לתמיכה מפתיעה מכיוון שלא ציפיתם, אם תבדקו את הדבר לעומק יתברר לכם שמאחורי הדברים עומדים אינטרסים ושיקולים קרים, שיכולים להיות בסיס לשיתוף פעולה גם בהמשך.

 

דלי

זה אינו יום קל עבורכם, מכיוון שמיקום הירח בבית מצולות הנפש, מגביר את רמת הרגישות שלכם וגם מחליש את האנרגיות הפיזיות והחוסן הנפשי. על כן, אתם נוטים להתעייף די מהר, או חשים חסרי חשק לגבי פעילויות מסוימות. מצד שני אתם מאוד יצירתיים היום וקל יותר לשכנע אתכם להתנדב ולעזור לאחרים. מומלץ שתשמרו גם על חשאיות ותמנעו מלשתף אחרים בסודותיכם.

דגים

זהו יום שבו הקצב מהיר אך חוסר הרציפות בדברים נמשך ויתכנו גם הפתעות. הירח שמשייט בגזרה החברתית ימלא אתכם היום במצב רוח מצוין, רעיונות ובצורך בפעילויות מרגשות. זהו גם יום מצוין להיכרות עם טכנולוגיה חדישה, לחשיפה עצמית ולשיווק רעיונותיכם ברבים וגם ליצירת קשרים חדשים.

 

טלה

מן הידועות הוא ששיוט הירח בבית הקריירה מסמן עלייה בעומס, לכן ביומיים הקרובים תדרשו להפגין רצינות, נחישות ויכולת עמידה בלחצים לפחות עד למחר אחר הצהרים ולהציב את המחויבויות שלכם בראש סדר העדיפויות. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה וחשוב שתמנעו מהעברת ביקורת או מתגובת יתר להתגרויות.

שור

הירח שמשייט היום בבית הרחבת האופקים מצוין לכל הקשור ללימודים, השתלמויות וקורסים, זה גם הזמן לתכנן תכניות לטווח הארוך, לתקופה שאחרי הקורונה. כמו כן זה יום מצוין והישגי בכל הקשור ליצירת קשרים עם גורמים ואנשים ממקומות רחוקים, עם זאת ייתכן שתתקשו להתרכז בנושא אחד ותתפזרו על פני מספר נושאים.

 

 תאומים

ענייני כספים, רכישות, השקעות ומאזן תשלומים יעסיקו אתכם יותר ביומיים הקרובים, בעקבות שיוט הירח בבית התשוקות וההשקעות. מיקום הירח עשוי גם לגרום לכם להראות מושכים וסקסיים מהרגיל. ייתכן שלחלק מכם אלו לא יהיו יומיים קלים וזאת בשל העוצמות הרגשיות שעשויות לגבור מה שיקשה עליכם לשמור על האיפוק וקור הרוח שכה מאפיינים אתכם. אולם במובן הרומנטי יומיים אלה עשויים להיות דווקא מוצלחים אך גם סוערים יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1