הורוסקופ יומי 12.01.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

סרטן

נראה שאתם מחפשים היום את לשון המאזניים היום, מנסים להלך בין הטיפות בלי להירטב, ומכיוון שאתם רוצים שהכול ילך בצורה הרמונית בלי תקלות וחיכוכים, אתם תהססו בקבלת החלטות. הירח שממשיך לשייט בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שמעודדת אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים.

 

אריה

יום לא קל שדורש מכם ריכוז מרבי במטלות שלפניכם וגם איפוק רב, גם אם מישהו מבקר אתכם, או מטיח בכם דברים שלא ינעמו לאוזנכם. שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו יום עמוס וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, רצוי שגם אתם תמנעו מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות.

בתולה

אתם מאוד יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, אולם בשל מגבלות הסגר אולי תתקשו לנצל את הפוטנציאל.

 

מאזניים

הרגישות שלכם גוברת והתעסקות בענייני הבית, המשפחה או בנושאים רגשיים אחרים, יכולה להיות מעורבת היום בוויכוחים ובחילוקי דעות, מה שכנראה יגזול מכם אנרגיה רבה. מצד שני, זהו יום מוצלח לחשבון נפש ולהסתכלות פנימית ולהבנת המורכבות הרגשית שלכם או של הצד השני, שהיא קרוב לוודאי הכוח שמניע את הדברים מאחורי הקלעים.

עקרב

נצלו את היום לשיחות שיפרו אתכם מבחינה רעיונית, התייעצו עם חבר, או צפו בסרט מעניין. בטלוויזיה. למעשה אתם סקרנים מאוד היום וזקוקים לגירויים שכליים, ולפעילות תקשורתית ענפה ותתכן נטייה להרפתקנות. הירח המשייט בבית התקשורת מצוין לתלמידים שביניכם, לכן זהו יום מבורך ללמידה.

קשת

שיוט הירח בבית הכספים יכול לסייע לכם היום לארגן מחדש גם את התקציב, אך עלול גם לעודד אתכם לקניות ולבזבוז משאבים, אולי כפיצוי על תסכול כלשהו. לכן עדיף לעצור לרגע, לשקול היטב את המצב ולא למהר בקבלת החלטות, בעיקר בכול הקשור לנושאים פיננסיים או רגשיים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא