הורוסקופ יומי 13.01.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מולד הירח במזלכם יחזק בכם את האש הפנימית שידרבן אתכם לדחוף ולהזיז את העניינים קדימה במרץ רב. אולם ייתכן שמעבר הירח בשעות הערב לבית הכספים, ייצור הזדהות רבה מדי עם הצד החומרי של החיים ולכן נראה שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר בימים הקרובים.

 

דלי

מולד הירח מראה שאינכם במיטבכם הבוקר, ומכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר. אולם המרץ וההתלהבות יחזרו אליכם בשעות הערב , בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שתסייע לכם בהמשך השבוע להדביק את הפיגורים ולקדם את מטלותיכם במרץ רב יותר.

דגים

מולד הירח ידרבן אתכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל העתיד. זה גם יעניק לכם יכולת מצוינת להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם, אולם ייתכנו גם הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכן גם ניתוק קשר.  עם זאת,  מעבר הירח בשעות הערב לבית מצולות הנפש, יגרום לירידת אנרגיות שתקשה עליכם להמשיך לפעול בקצב הנוכחי. לכן, אל תתכננו יותר מדי תכניות לימים הקרובים וזה הזמן להתעמק יותר בדברים בעלי תוכן רוחני.

 

טלה

בזכות מולד הירח תוכלו להתבלט היום יותר בעבודה, בעיקר אם תזמו מהלכים מקוריים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים ולא תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. אולם, מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך השבוע להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

שור

מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי לעודד את הרחבת זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל. אולם מעבר הירח בשעות הערב  לבית הקריירה, יעודד אתכם להתחיל לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. בכול אופן, הימים הקרובים ידרשו מכם להפגין יותר מקצועיות, רצינות ומעשיות ורצוי שתזדהו ככל האפשר עם משימותיכם, כך יהיה לכם קל יותר להתמודד איתן.

 

 תאומים

מולד הירח בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, יעודד אתכם להחצין רגשות ולהעמיק את הקשר הזוגי וזה גם הזמן ליצירה או להעמקת שיתוף פעולה עסקי. חשוב שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו ביכולתכם האינטואיטיבית שמשתפרת ואל תזלזלו בתחושות הבטן. אולם התובענות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו לקראת שעות הצהרים, עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1