הורוסקופ יומי 14.01.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

הירח במזל דלי, מעורר את בית הכספים לפעולה ויבליט ביומיים הקרובים את הצד החומרי שבכם על היבטיו הרגשיים. מצב הכוכבים הזה מוצלח לבחינת מצבכם הכלכלי ויכול לסייע לכם במציאת פתרונות ודרכים לשפר אותו. עם זאת, המעורבות הרגשית בשיקוליכם יכולה לגרום לכם גם להוציא כספים מעבר לתכנון.

 

דלי

שיוט הירח במזלכם יטעין אתכם ביומיים הקרובים באנרגיה רבה, שתחזק את ביטחונכם העצמי, ותדרבן ליוזמה, לאסרטיביות ויעודדו אתכם ביומיים הקרובים לבילויים חברתיים, ללילות אהבה ולהתחלות חדשות.

דגים

הירח שישייט ביומיים הקרובים בבית מצולות הנפש, יגביר את רגישותכם ופגיעותכם ואולי יגרום לכם לתחושת ריחוף או ניתוק מהמתרחש. למעשה אתם זקוקים כעת ליותר לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית, כדי להטעין מחדש את המצברים האנרגטיים הפנימיים שלכם שהתרוקנו במהלך החודש ולכן רצוי להימנע מפעילות מאמצת מדי.

 

טלה

לפניכם יומיים מרעננים, עמוסים באירועים ומוצלחים למגוון תוכניות וככל שתאפשרו לעצמכם להשתחרר ולהיות ספונטניים יותר, כך תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם. הירח שמשייט בגזרה החברתית, יגביר את האנרגטיות, את הסקרנות למידע והצורך בריגושים, הוא ישפר את התקשורתיות וכושר הביטוי, אך גם יעורר אי שקט ונטייה להשתעמם מהר.

שור

ביומיים הקרובים סדרי העדיפות ישתנו, הכול יהפוך לאינטנסיבי יותר וחשוב שתשמרו על הרצף ועל חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית וגם על הרבה מאוד איפוק, זאת מכיוון שייתכן שתצטרכו לפעול בלוחות זמנים צפופים ולחוצים.

 

 תאומים

נצלו את האנרגיה הרבה הקיימת בכם ליוזמות חיוביות ותגלו כמה קל לעורר את האנשים סביבכם לפעילות ומטרה משותפת. זה עשוי להיות יום של הפתעות בו תחושו חסרי שקט ותחפשו פורקן דרך אקשן וריגושים. היום תחושו נינוחים ואופטימיים ותוכלו להפגין יצירתיות, להסתכל על הדברים בצורה רחבה ופילוסופית, ועשויים אף לצוץ לכם רעיונות מקוריים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1