הורוסקופ יומי 15.01.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

מיקום הירח בבית הכספים עשוי לגרום לכם להיות היום הרבה יותר עקשנים, חומרניים ושמרניים, או נדיבים ובזבזניים. כדאי שתקבעו את גבולות התקציב שלכם כדי שלא תיסחפו בהוצאת כספים.

 

דלי

אתם ממשיכים לשאוב היום הרבה מרץ ועידוד ממיקום הירח במזלכם. יום השישי הזה מתאים מאוד לשינוי האווירה ולשבירת השגרה המשעממת. אם תגלו מספיק פתיחות ונכונות לזרום, הרי שתאפשרו לדברים חדשים להתרחש בחייכם. לעומת זאת מחר בשבת האנרגיות ישתנו והכבדות תגבר ויהיה לכם יותר קשה לנצל את הפוטנציאל.

דגים

אתם רגישים יותר היום ולכן אתם עשויים להיפגע ולהיעלב די בקלות או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם.  שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. עדיף שתנצלו את יום השישי לפעילויות קלילות שלא דורשות הרבה אנרגיה ולא נורא אם תעדיפו לבלות היום בביתכם.  מחר המצב כבר ישתפר.

 

טלה

יום השישי הזה מתאים מאוד לשינוי האווירה ולשבירת השגרה המשעממת וככל שתהיו ספונטניים, חברותיים, תקשורתיים ויצירתיים יותר היום, כך תיהנו יותר. אכן סוף השבוע נפתח ברמת אנרגיה גבוהה וידידותית ולכן, זהו יום מצוין לפעילות חברתית בלי לחרוג מכללי הזהירות בשל מגפת הקורונה שעדיין מרחפת באיום על הבריאות. מחר האנרגיה הזו תתפוגג אז אל תדחו למחר את תכניותיכם.

שור

סוף השבוע יחל כשאתם מושפעים  מאנרגיה שמתאימה יותר ליום של עבודה, מאשר ליום של מנוחה ובילוי. בכול מקרה הימנעו היום מהנטייה להפגין עודף קשיחות וחוסר גמישות ובעיקר רצוי שתימנעו מגישה קשוחה ושיפוטיות, עדיף שתאמצו גישה חביבה ומתפשרת.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית הרחבת האופקים בפתיחת סוף השבוע ימלא אתכם אנרגטיות ואופטימית שמעוררת את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית ויכולה לעודד גם להרפתקנות. מומלץ שתנצלו את יום השישי לפעילויות מעניינות. ייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים, אולי תקבלו איזו הצעה שתדרוש מכם לקבל החלטה מהירה וספונטנית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1