הורוסקופ יומי 17.01.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

אתם מתחילים את השבוע מלאים באנרגיה נמרצת וסקרנית שתסייע לכם בעיבוד המידע והנתונים וגם תדרבן אתכם לעסוק בכמה נושאים בו-זמנית. זהו יום מצוין להסתכלות עמוקה יותר על החיים, רצוי שתפגינו יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים. עם זאת, זה ממש לא הזמן המתאים להיפתח ולחשוף את סודותיכם בפני אחרים.

 

דלי

יום מוצלח להתייעצויות ולטיפול בענייני כספים, השקעות, אשראי, הלוואות ומשכנתאות. יום מוצלח למשא ומתן בנוגע לשכר דירה, למכירה או לרכישת נדל"ן. היום תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה, שחשוב לבדוק היטב.

דגים

הירח שבמזלכם מצעיד אתכם היום במרץ לשבוע חדש, מבטיח ואנרגטי, שמעניק לכם נוכחות ואף נראה שתחשפו היום לאפשרויות מלהיבות. נצלו את המרץ, שממלא אתכם הירח שבמזלכם, לדחיפתם של הנושאים החשובים וגם ליוזמה לא שגרתית.

 

טלה

אתם פותחים את השבוע כשאינכם במיטבכם והסבירות לפיזור נפש תגבר, תוכלו להשתחרר קצת מבעיותיכם הרגשיות בעזרת פעילות רוחנית, התנדבות ועזרה לזולת.. בכול מקרה רצוי שתהיו זהירים יותר ותתחילו את היום בקידום הנושאים החשובים והדחופים, כך שאם תתעייפו תוכלו לדחות את הנותר למחר.

שור

אתם פותחים את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. כאמור קצב מהיר, מצב רוח חברותי וצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

 

 תאומים

השבוע נפתח כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מה שמגביר את העומס והלחצים עליכם ודורש מכם לפעול במרץ, באיפוק ובנחישות. אולם זהו יום מצוין להבליט את היכולות המקצועיות שלכם, להפגין ראש גדול ונכונות להישאר מעבר לשעות העבודה, אם צריך. שימו לב, אופציות והזדמנויות חדשות בפתח עשויים להביא אפשרויות מעניינות להגדלת הרווחיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1