הורוסקופ יומי 02.01.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

מומלץ שתתחברו לתחושות האינטואיטיביות שלכם, תפתחו לדעותיהם של אנשים אחרים ותמשיכו לחקור ולאסוף מידע שימושי, אך במקביל שמרו על סודיות או לפחות סננו את המידע שאתם מספקים לאחרים. מיקום הירח יעורר אתכם להגיב היום ממקום מאוד רגשי ובצורה קיצונית במיוחד, אולם זה יום מוצלח לפעילות רומנטית ולהתחלת קשר חדש. עם זאת, לא יזיק שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מהוצאת כספים מיותרת.

 

דלי

אתם עשויים להתעורר הבוקר מלאים באנרגיות טובות ועם שיר אהבה בלב וזהו בהחלט בוקר אופטימי שמתאים מאוד לאוהבים שבניכם. זהו גם יום מצוין לשיחה אישית רגועה ולא יזיק אם תוסיפו לה מעט הומור.

דגים

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד בחפץ לב.

 

טלה

שיוט הירח בבית ההנאות ממשיך לשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, הוא מגביר גם את היצירתיות והעזה ואילולא הסגר הייתם מעלים רעיונות די מעניינים לבילוי. בכול מקרה רצוי שתיקחו השבת פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר.

שור

שיוט הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, אלא שבשל הסגר המבאס תאלצו להסתפק בארוחות שבת באווירה ביתית. ייתכן שהדור הצעיר במשפחה, יהיה היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת מעורר את הסקרנות, את החשיבה היצירתית ואת הצורך בפעילות מעניינת, שרצוי שתהיה גם לא שגרתית. מיקום הירח מצוין גם לשיחות חשובות, או קלילות, ולהתעסקות בענייני המחשב או להכנת תכניות לטווח הקרוב. זו שבת נהדרת לשיחות קלילות על החיים, כי מה כבר אפשר לעשות כשיש סגר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1