הורוסקופ יומי 20.01.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

השמירה על איפוק וקור- רוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות מידית. אמנם, התגברות הכח הרגשי יקשה עליכם לשמור על שלוותכם, אך זה יעניק לכם יכולת אינטואיטיבית מצוינת, שבעזרתה תוכלו לראות דברים שנסתרים מהעין ואולי גם לזכות בתובנות חשובות. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה מחר ולכן מומלץ שתתחילו לתכנן תכניות מעניינות להמשך השבוע. בנוסף, היצמדותו של מרס הנמרץ והדינמי לאורנוס התזזיתי, בבית ההנאות, יכול להביא לכם מזל, הצלחה או אירוע מפתיע בתחום החברתי או הרומנטי.

 

דלי

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. עם זאת, הצמדות מרס האגרסיבי לאוראנוס התזזיתי, יכול לעורר בימים הקרובים כול מיני מתחים ישנים עם מישהו מבני המשפחה, או להביא למפגש עם מישהו שמזמן לא ראיתם.

דגים

הירח שמשייט גם היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את האווירה הנעימה בשעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים. שימו לב שהצמדות מרס לאוראנוס התזזיתי, יכול לגרום בימים אלה לוויכוחים סוערים עם ידידים, בני משפחה או שכנים והכי חשוב שתגבירו את זהירותכם בדרכים . זה גם יכול לגרום לכם לחשוב מחוץ לקופסה ולעלות רעיונות מוצלחים למדי.

 

טלה

הירח שמשייט היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. עם זאת כפי שכבר ציינו, היצמדותו של מרס שליטכם האסטרולוגי לאורנוס התזזיתי, יכול לגרום לחוסר שקט או יציבות סביבכם ואף יכול להביא לאירועים פתאומיים שלא יכולתם לצפותם מראש, אך גם עשוי להביא לכם הצעות מעניינות או מפתיעות..

שור

מיקום הירח יקשה עליכם גם היום ואתם עלולים לחוש שידיכם כבולות ושאינכם מצליחים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. מצב הכוכבים עלול לעורר מאבקי כוח ואגו או יריבות סמויה בעבודה לכן עדיף שתשמרו היום על פרופיל נמוך, סודיות ותפעלו למען מטרות איתן אתם מזדהים או שממלאים אתכם בסיפוק. נסו לעזור ולייעץ ואל תגיבו בביקורת ושיפוטיות גם אם הדברים לא מתרחשים כפי שציפיתם. עם זאת, היצמדותו של מרס הנמרץ והדינמי לאורנוס התזזיתי, בתחום מזלכם, יכול לגרום אצלכם השבוע לחוסר שקט או יציבות סביבכם ואף יכול להביא לאירועים פתאומיים שלא יכולתם לצפותם מראש.

 

 תאומים

הירח ממשיך היום במסעו בבית החברתי, מה שמעניק לכם יכולת מצוינת להתבלט, להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם במהלך השבוע בשיחה עם חבר קרוב, אולם לא מומלץ לקבוע תוכניות להמשך השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה שממלאת אתכם היום תרד לה מחר וזה ישפיע על החשק שלכם. בנוסף, היצמדותו של מרס הנמרץ והדינמי לאורנוס התזזיתי, בבית מצולות הנפש, יכול להקצין אצלכם בימים הקרובים את עולם הרגשות והדבר יכניס אתכם למצב רוח לא רגוע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1