הורוסקופ יומי 21.01.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

אתם ממשיכים להתמלא היום באנרגיות ידידותיות ונמרצות, שמשפרות מאוד את מצב הרוח ואת היכולת שלכם לקדם דברים ונראה שתזכו גם להרבה תשומת לב והזדמנויות להשפיע על הסובבים. שיוט הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה יגבירו את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

 

דלי

מיקום הירח בגזרה הרגשית יכול לגרום לכם היום לפעול בחיפזון ובצורה פחות רציונאלית, כתגובה למצבים פתאומיים שיכולים להוציא אתכם מאיזון. מומלץ להקדיש היום יותר תשומת לב לנושא המשפחתי, בקרו את ההורים או לפחות שוחחו עימם בטלפון. נסו לשמור על קור הרוח ואל תתנו לתכנים שליליים להשפיע עליכם יותר מדי.

דגים

הירח בבית התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. עם זאת תוכלו היום לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני, אבל אתם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי ומומלץ להיזהר שלא תפלטו מידע שעדיף שיישאר חסוי.

 

טלה

חלק מהפעילות שלכם דורשת היום לנקוט בגישה חשאיות, אולם גם חשוב לא לסמוך יותר מדי על אחרים ורצוי לבדוק ולהצליב את המידע שאתם מקבלים עם מקורות נוספים. התחום הפיננסי ימשיך להיות מודגש גם היום ויש סיכוי טוב לשכנע את הבוס לשפר את שכרכם, עם כי אולי לא מיד מהמשכורת הקרובה. עם זאת, היזהרו שהתלהבותכם לא תסחף אתכם לבזבוזים וללקיחת סיכונים מיותרים.

שור

מיקום הירח יקשה עליכם גם היום ואתם עלולים לחוש שידיכם כבולות ושאינכם מצליחים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. מצב הכוכבים עלול לעורר מאבקי כוח ואגו או יריבות סמויה בעבודה לכן עדיף שתשמרו היום על פרופיל נמוך, סודיות ותפעלו למען מטרות איתן אתם מזדהים או שממלאים אתכם בסיפוק. נסו לעזור ולייעץ ואל תגיבו בביקורת ושיפוטיות גם אם הדברים לא מתרחשים כפי שציפיתם. עם זאת, היצמדותו של מרס הנמרץ והדינמי לאורנוס התזזיתי, בתחום מזלכם, יכול לגרום אצלכם השבוע לחוסר שקט או יציבות סביבכם ואף יכול להביא לאירועים פתאומיים שלא יכולתם לצפותם מראש.

 

 תאומים

חשוב שתקפידו היום להיות מסודרים ומאורגנים היטב ותנהגו על פי כללי הזהירות במהלך העבודה ובשעת הנהיגה. הירח שמשייט גם היום בבית תת המודע ומצולות הנפש, יכול לעורר מצבים מוזרים, ירידה במוטיבציה ועליה בפיזור הנפש. לכן, כדאי שתתרכזו בנושאים העיקריים והדחופים בתחילת היום

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1