הורוסקופ יומי 22.01.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

סוף השבוע נפתח במצב רוח נמרץ וחברותי שצמא לפעילות מהנה וכדאי שתניחו קצת לצד השכלתני ותתחברו יותר לצד הרגשי. מיקום הירח בבית ההנאות ימשיך למלא אתכם גם היום באנרגיה חברותית- רומנטית וביצירתיות רבה שעשויה לעורר בכם רעיונות מעניינים ויצירתיים. לרומנטיקנים ולפנויים ולפנויות שביניכם, מומלץ שתהיו מספיק נועזים והספונטניים, כדי שלא תפספסו את ההזדמנות.

 

דלי

אילולא הסגר ערב השבת יכול היה להתאים לבילויי ולאירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים, בעיקר אצל ההורים. זאת בשל הירח שמשייט היום בבית המשפחה שבדרך כלל מעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון.

דגים

אתם תמשיכו להתמלא היום באנרגיה תזזיתית, שמעוררת בכם חוסר מנוחה, ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מעניינות ומהנות. הירח שמתארח גם היום בבית החשיבה התקשורת, יגרום לכם לחוש צורך למצוא לעצמכם פעילות מגוונת שתרגש אתכם היום. עם זאת, רצוי שתשלטו היום ברגשותיכם, כדי שתוכלו לחשוב ולפעול באופן מפוקח, מציאותי וצלול ולשוחח או ללבן את הנושאים האישיים שלכם וגם לשכנע אחרים מבלי להתלהם.

 

טלה

מיקום הירח בבית הכספים עשוי לגרום לכם להיות היום הרבה יותר עקשנים, חומרניים ושמרניים, או נדיבים ובזבזניים. כדאי שתקבעו את גבולות התקציב שלכם כדי שלא תיסחפו בהוצאת כספים. התחום הזוגי שמודגש אף הוא כעת, מעודד אתכם לקחת את היוזמה לידיכם ולתכנן לסוף השבוע פעילות משותפת שתפרוק בצורה נעימה וכיפית, את המטענים והלחצים הרגשיים שצברתם השבוע.

שור

אתם ממשיכים לשאוב היום הרבה מרץ ועידוד ממיקום הירח במזלכם. יום השישי הזה יתאים מאוד לשינוי האווירה ולשבירת השגרה המשעממת, החברים יפרגנו לכם יותר ואם תגלו מספיק פתיחות ונכונות לזרום, הרי שתאפשרו לדברים חדשים להתרחש בחייכם. לעומת זאת מחר בשבת האנרגיות ישתנו והכבדות תגבר ויהיה לכם יותר קשה לנצל את הפוטנציאל.

 

 תאומים

אתם רגישים יותר היום ולכן אתם עשויים להיפגע ולהיעלב די בקלות או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. עדיף שתנצלו את יום השישי לפעילויות קלילות שלא דורשות הרבה אנרגיה ולא נורא אם תעדיפו לבלות היום בביתכם. מחר המצב כבר ישתפר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1