הורוסקופ יומי 23.01.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

מעבר הירח לבית הבריאות מראה שכדאי שתקפידו יותר על נושא הבריאות, ולא יזיק אם תעודדו גם את הסובבים  לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות. אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום טוב לעשות קצת סדר סביבכם, במגורים, במכונית או במחסן. מצד שני, מצפים שתפגינו כעת יותר מחויבות לענייני המשפחה, זלזול, התחמקות או תירוצים, לא יתקבלו בהבנה.

 

דלי

מעבר הירח למזל תאומים יעורר ביומיים הקרובים את בית ההנאות, הילדים והרומנטיקה, מה שיחזק את ביטחונכם העצמי וימלא אתכם בקסם אישי וגם באומץ רב.

דגים

מעבר הירח לבית המשפחה, גורם למצב הרוח להיות יותר רגשני, ואילולא הוראות הסגר השבת הזו יכלה להתאים מאוד להתכנסות משפחתית, לאירוח חברים קרובים או ליציאה למסעדה לא שגרתית. אולם תוכלו להפגין יצירתיות בהכנת ארוחה מיוחדת בעצמכם.

 

טלה

מעבר הירח לבית התקשורת, החשיבה והניידות, יעורר בכם צורך לפעילות חברתית מגוונת, בעיקר מהבחינה המנטאלית ולכן יהיה לכם יותר צורך בפרטנרים מעניינים לשיחות ולפטפוטים עם אנשים שונים. אולם ייתכן שתתקשו להימצא זמן ממושך במקום אחד, אם לא יהיה לכם מספיק מעניין שם. על כן היה רצוי  שתפרקו את עודפי האנרגיה בפעילות לא שגרתית:

שור

אומרים שכסף מסובב את העולם, והוא עשוי ביומיים הקרובים לסובב גם לכם את הראש. מעבר הירח לבית הכספים שנמצא בגזרת מזל תאומים, יעורר אצלכם ביומיים הקרובים את הצד החומרי הצרכני שיכול לעודד בזבזנות.

 

 תאומים

זו שבת אנרגטית מהרגיל בזכות מעבר הירח למזלכם, מה שמשדרג את השבת הזו שאם רק תרצו יכולה להיות שונה ונמרצת יותר וכדאי שתתנו לאנרגיות האלה מוצא ביוזמה מיוחדת או בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1