הורוסקופ יומי 24.01.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח ביומיים שנהדרים לקידומם של ענייני העבודה. בימים אלה אתם תהפכו מחושבים, שכלתניים ושקולים יותר ונוטים להקפיד על הפרטים הקטנים לכן, ימים אלה מצוינים לקבלת החלטות חשובות ולייעוץ לאחרים. זהו זמן מוצלח גם להעלאת רעיונות שמגבירים את היעילות וחוסכים בזמן ובכסף וגם למפגשים וליצירת קשרים מקצועיים.

 

דלי

מצב הרוח ישתפר בתחילת השבוע בעקבות המשך שיוט הירח בבית ההנאות, מה שיחדיר בכם המון מרץ ותחרותיות, אך גם קושי לקבל מרות ולכן תיתכן גם נטייה להיסחף ולהגזים. בכול אופן, ביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר לשכנע ולהשפיע על אחרים. להורים שבניכם מומלץ להקדיש יותר מזמנכם לילדיכם ובעיקר להפגין יותר רגישות לצורכיהם.

דגים

שיוט הירח במזל תאומים ידגיש ביומיים הקרובים את ענייני הרגש, הקשורים לעולמכם הפנימי, למגורים ולבני המשפחה. בימים אלה תיתכן התעוררות בנושאים רגישים, על כן רצוי להיזהר לא להיקלע לוויכוחים עם בני משפחה ושותפים, אך חשוב, שכן תקדישו יותר מזמנכם לנושאים אלה ובעיקר לאנשים הקרובים ללבכם. כדי לשחרר ולהתחזק באנרגיה.

 

טלה

אתם מתחילים את השבוע כשאתם מלאים באנרגיה נמרצת וסקרנית שתסייע לכם בעיבוד המידע והנתונים וגם תסייע לכם לעסוק בכמה נושאים בו-זמנית. יכולת ההתבטאות שתשתפר ביומיים קרובים והראייה שהופכת הגיונית יותר, מאפשרים לכם לבחון את המצב ולקבל החלטות נבונות ומעשיות.

שור

השבוע נפתח כשהירח משייט בבית הכספים, הדבר עשוי לעורר בכם ביומיים הקרובים הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות, אולם גם יכול לסייע לכם לקבל הצעות שיגדילו את הכנסותיכם. למשקיעים בשווקים הפיננסיים, זה הזמן לבדוק ולהתייעץ ובעיקר לקבל החלטות איך למקסם את התשואה שאתם יכולים לקבל על כספיכם.

 

 תאומים

מצבכם ימשיך להשתפר ביומיים הקרובים, זאת בשל שיוט הירח במזלכם. הדבר יגרום לכם להתחזק ולהמשיך להתמלא בהמון אנרגיה שתשפר את כושר הביצוע ותסייע לכם בקידום נמרץ של עניינכם השונים. לרוע המזל הסגר שנמשך עדיין יצמצם את היכולת שלכם לממש את כול הפוטנציאל בימים אלה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1