הורוסקופ יומי 25.01.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

עוד יום עמוס ודחוס למדי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מירב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן. במקביל, היצמדות השמש האנרגטית לסטורן שליטכם האסטרולוגי, דורשת מכם בימים הקרובים להיות זהירים יותר בהתעסקות בענייני כספים וקניות.

 

דלי

עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם להמשך השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה הכיפית הזאת היום תרד לה מחר. במקביל, היצמדות השמש האנרגטית לסטורן הנוקשה שבמזלכם, הופכת את הימים הקרובים לימים לא הכי קלים, מכיוון  להקפיד יותר במילוי המשימות ואולי גם תדרשו לקחת על עצמכם מחויבויות נוספות. כמו כן ייתכנו עיכובים ואכזבות.

דגים

אתם לא במיטבכם, העולם הרגשי שלכם מאוד מודגש היום ולכן יתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה אל תניחו ללחצים להסיט אתכם מהעיקר. החצינו היום את הצד הטיפולי שבכם, גלו יותר איפוק, סלחנות וותרנות. ייתכן ומפגש עם מישהו מהעבר יעזור לכם לראות את הדברים בדרך חדשה ויסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה שאתם חווים.

 

טלה

הירח שממשיך לשייט בבית  התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. במקביל, היצמדות השמש האנרגטית לסטורן הנוקשה, שמתרחשת בתחילת השבוע בגזרה החברתית, יכולה לגרום למתיחות או לאכזבה מחברים.

שור

הקצב האיטי של הדברים יכול קצת לעצבן אתכם היום. נסו להיות עוד קצת סבלניים ותקצרו בקרוב את תנובת השקעתכם. בכול אופן ענייני כספים ימשיכו להיות מודגשים גם היום ואם אתם עומדים לפני הוצאת כספים גדולה, אזי כדאי לא למהר, רצוי לבדוק שוב אם ישנם אופציות זולות יותר, או להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון רב משלכם בתחום. במקביל, היצמדות השמש האנרגטית לסטורן הנוקשה, שמתרחשת בתחילת השבוע במזלכם יכולה לגרום להטלת תפקיד חשוב ואחראי עליכם או שתגרום להגברת הלחץ, או לעיכובים ואכזבות כמו גם עימות עם מישהו שבכיר מכם.

 

 תאומים

הירח שמשייט גם היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזהו עוד יום מוצלח להרמת יוזמות והתחלות חדשות או לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. למעשה האווירה סביבכם משתפרת, אנשים מגיבים בצורה חיובית להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1