הורוסקופ יומי 26.01.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

מעבר הירח למזל סרטן ידגיש ביומיים הקרובים את כול הקשור למערכות יחסים ויסייע לכם לשפר את שיתוף פעולה עם הסובבים. הדבר יעודד גמישות ונכונות להתפשר, אולם יכול גם לעודד חיזור יתר ואיבוד גבולות בכול הקשור לאהבה. הדבר עלול גם לעורר לפעמים אובססיביות יתר שתביא דווקא לתוצאות הפוכות שתתבטאנה בהתרחקות הצד המחוזר ובהצבת גבולות מצידו/ה.

 

דלי

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות ליומיים הקרובים עשוי לבלום קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים, בשל העומס הגובר. מיקום זה בדרך כלל ממקד אתכם במילוי חובותיכם ובעיקר בטיפול מסור וקפדן בענייני העבודה, וגם דורש מכם להפגין יותר צניעות, איפוק ונכונות לקחת על עצמכם אחריות.

דגים

הרגשנות והחשדנות נרגעים והאופטימיות מתחזקת, זאת בעקבות מעבר הירח למזל סרטן ולגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום, אחד מהמיקומים האהובים עליכם במיוחד. על כן נראה שמצפים לכם יומיים  לא שגרתיים בהם תתמלאו באנרגיה רבה ותחרותית שיסייעו לכם להתבלט ואף להגדיל את השפעתכם על הסובבים.

 

טלה

בעקבות מעבר הירח לבית הרביעי והרגשי, הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד ביומיים הקרובים וזאת מכיוון שאתם תהיו הרבה יותר רגשניים ופחות רגועים. ביומיים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה. השתדלו לגלות יותר איפוק והימנעו  מדיון בנושאים שעלולים להוציא אתכם משלוותכם.

שור

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת יגביר ביומיים הקרובים את סקרנותכם, יעודד חשיבה מהירה ופתיחות לנושאים חדשים. כמו כן יהיה לכם קל יותר לתקשר עם הסובבים. ימים אלה מצוינים גם ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, למבחנים וגם לשיחה אישית בארבע עיניים.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית הכספים, יחבר אתכם ביומיים הקרובים, לעולם החומרי, הארצי ואתם עשויים להיחשף לכל מיני הצעות, הזדמנויות ואירועים שקשורים לכספים. עם זאת מומלץ שתפגינו יותר ערנות ועניין בהשקעות ובהמצאות, שכן ביומיים אלה תוכלו לקבל או לגלות מידע חשוב שיוביל להשקעה מעניינת ואפילו די רווחית. אך זכרו שלא כול מה שנוצץ הוא בהכרח גם עשוי מזהב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1