הורוסקופ יומי 27.01.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מיקום הכוכבים יעודד אתכם היום להתגמש ולהתפשר ובעיקר למצוא את שביל הזהב בין הרגש להגיון. הירח שמשייט בבית הזוגיות וונוס, כוכב האהבה שמתקרבת לסוף מסעה במזלכם, יוצרים היום אנרגיה של שיתוף ואחווה שמעודדת גמישות, משפרת את כושר המשא ומתן שלכם ומאפשרת שיפור היחסים עם הסובבים או אפילו יצירת קשרים חדשים. עם זאת, ייתכן שבני הזוג זקוקים כעת לתמיכתכם ולעזרתכם וזה בדיוק הזמן, לשים בצד את הצרכים האישיים שלכם ולפעול למענם. כמו כן, הצמדות השמש לצדק , כוכב ההצלחה וההזדמנויות, מפעילה בימים אלה את בית הכספים שלכם, לרוב זה מביא מזל והזדמנויות, אולם זה גם יכול לגרום להוצאת כספים מוגזמת. מומלץ לנצל זאת כדי לפעול לשיפור הכנסתכם.

 

דלי

לכאורה זהו יום שנראה די סתמי ושגרתי, אולם מסתבר שישנם גם כול מיני התרחשויות, אלא שקורות בשקט ומאחורי הקלעים. לכן גלו יותר ערנות ואל תתנו לשגרה להרדים את החושים שלכם. שיוט הירח בבית העבודה מעודד אתכם בדרך כלל להיות אחראים, מעשיים, מסודרים ודייקניים יותר. בכול מקרה זה יום מצוין כדי להתחיל בדיאטה, או ללכת להתחסן. כמו כן, הצמדות השמש ליופיטר, כוכב ההצלחה וההזדמנויות, במזלכם מביאים לכם היום באופן כללי המון מזל וברכה וכדאי שתנצלו יום זה בחכמה.

דגים

זה אחד הימים האנרגטיים והמוצלחים החודש שממלא אתכם בקסם אישי כובש וגורם לכם למשוך המון תשומת לב בכול מקום בו תמצאו. יום מוצלח מאוד להתחלת תחביב או פרויקט יצירתי. לאוהבים שבניכם ייתכן לילה סוער שמתאים מאוד למימוש פנטזיות. עם זאת מומלץ שלא תתנו דרור למאווייכם החומריים, כמו בזבוז כספים או בהשקעות עתירות סיכונים.

 

טלה

אתם עדיין לא במיטבכם, העולם הרגשי שלכם מאוד מודגש היום ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה, עדיף שתיקחו הכול בקלילות, וכלל אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת, הצמדות השמש ליופיטר, כוכב ההצלחה במזל דלי, עשויה להביא לכם הצלחה חברתית או היכרות שיכולה להיות לכם לתועלת גם בעתיד.

שור

זה עשוי להיות יום מאוד תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות. הירח המשייט בבית התקשורת מסייע ללמידה, אך גם מגביר את חוסר השקט בכם ויכול לעודד תגובות אימפולסיביות או לעורר בכם רעיונות לא שגרתיים. עם זאת, הצמדות השמש ליופיטר, כוכב ההצלחה וההזדמנויות, במזל דלי, עשויה להביא לכם היום הצלחה בכול יוזמה או התחלה חדשה שמתקשרת לקריירה שלכם.

 

 תאומים

מאחר שענייניכם הפיננסים מודגשים מאוד גם היום, כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל התנהלות שקשורה לכספים. למרות שהיצירתיות גוברת, אין זה יום מוצלח לקבלת החלטות ועדיף גם לדחות קניות לא דחופות, בעיקר אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר היום, מכיוון שלגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם. עם זאת, הצמדות השמש ליופיטר, כוכב ההצלחה וההזדמנויות, במזל דלי, יגביר את  האופטימיות, הדינאמיות האמביציה והצורך בריגושים וייתכנו הזדמנויות מעניינות ומוצלחות להשקעה או לרווח קל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1