הורוסקופ יומי 28.01.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

אתם הרבה יותר רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים היום וכדאי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה שלכם בגבולות הסביר. הירח המלא שמאיר היום את הבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים. זה הזמן לקבוע נהלים וסדרי עדיפות לשימוש בכספים, אולם יתכנו גם קונפליקטים, בעיקר עם בני הזוג, או השותפים העסקיים, בגלל הצורך של אחד הצדדים לשלוט על התחום הכספי ועל הזכות לדבר אחרונים.

 

דלי

הניחו את בעיות היומיום בצד ונצלו את ט"ו בשבט כדי לטפח את הקשר הזוגי,. הירח המלא שמאיר את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. לכן, שימוש נדיב בדיפלומטיה וגישה מתפשרת יקדמו טוב יותר את מטרותיכם וישפרו את היחסים. גם הפנויים והפנויות שבניכם יחושו בתקופה הקרובה צורך להעמקת הקשר קיים או למציאת קשר מחייב יותר.

דגים

הירח המלא מאיר היום את הציר הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים. לכן, בשבועיים הקרובים כדאי לעשות בדיקה כללית תקופתית,  להתייעץ עם תזונאית, להירשם לחדר הכושר וגם לבדוק האם מישהו פועל נגדיכם מאחורי הקלעים. גובר הצורך להתמקד ולהקדיש יותר לפרויקטים בעבודה ולצורך להקפיד לעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר. אולם, הכי חשוב שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות לסובבים ובמקום דברי ביקורת, תייעצו ותקדישו מזמנכם למען מטרות אלטרואיסטיות או תעזרו ישירות לאחרים.

 

טלה

מצב רוח הנפלא מתאים היום לשלל פעילויות מהנות במהלך היום, כמו השתתפות במפגשים ואירועים שקשורים לט"ו בשבט, וגם להיפתח לאנשים ורעיונות חדשים ואם אתם פנויים כרגע מקשר בחייכם, אולי אפילו תתקלו באהבת חייכם. הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים, ימקד אתכם בשבועיים הקרובים יותר בנושאים אלו  ולילידי המזל שרוצים להרחיב את המשפחה זהו זמן מצוין לכך.

שור

אלמלא הקורונה והגבלות הסגר, זה בהחלט יכול היה להיות היום מתאים לבילוי ולביקורים משפחתיים, לאירוח ביתי או לארוחה משותפת עם החברים קרובים לכבוד ט"ו בשבט. הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שמאיר היום את הציר שקשור לענייני המשפחה, המגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. לכן בשבועיים הקרובים יתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית. מומלץ להתייעץ עם אנשים קרובים אך גם להקשיב לתחושות הבטן שלכם.

 

 תאומים

הירח המלא מאיר היום את ציר החשיבה, התקשורת, והסקרנות ולכן בשבועיים הקרובים עשויות לעלות על הפרק מחשבות לשדרוג מכשירי תקשורת וניידות, התעסקות בעניינים שקשורים לימודים או אף מחשבה על נסיעה לחו"ל. יתכן שתתלבטו בתקופה הקרובה בין כמה נושאים ותתקשו לבחור או לקבוע את סדרי העדיפות, אולי בגלל שאתם חוששים להחמיץ משהו. השקפת העולם שלכם עשויה להשתנות ואתם עשויים לראות דברים מזוויות ראייה אחרות. הקשר הטוב עם הסובבים, השכנים, האחים והאחיות חשוב יותר וכדאי להתאמץ לשפר אותו בשבועיים אלה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1