הורוסקופ יומי 29.01.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

כדאי לשמור היום על סודיות ולא לפטפט יותר מדי. אתם עשויים להיות חשדניים מהרגיל, העוצמות הרגשיות שלכם חזקות וקיצוניות במיוחד, ותיתכן אף נטייה לשתלטנות.  עדיף שתצרו איזון, הסכמה ותאמצו גישה פשרנית וגמישה, בעיקר כשמדובר בכספים ורגשות, עם שותפים או עם בני זוג. מאחר שחלק ניכר מהקניות והרכישות עשויות לנבוע היום ממניעים רגשיים רצוי שתנסו לא להיסחף.

 

דלי

סוף שבוע הזה מתאים בעיקר לרומנטיקנים שביניכם, אך הוא מבורך גם ליצירת שותפויות וקשרים חדשים. הביטחון העצמי והאטרקטיביות שלכם גוברים ומעודדים יוזמה, למרות שברוב המקרים חשוב גם להפגין נכונות לפשרה ולסלחנות.  קשר שיתחיל בימים הקרובים יהיה קרוב לוודאי עם מישהו ששונה מאוד מכם, אולם גם מושך אתכם באופן חריג.

דגים

אתם במצב רוח מאוד תכליתי הבוקר ואם לא תמצאו לעצמכם עיסוק מעשי ומועיל אתם עלולים להיות מאוד ביקורתיים ולהתעקש על הפרטים הקטנים והשוליים. תוכלו לנצל זאת הבוקר ולטיפול בנושאים שהוזנחו, לניקיון הבית, למעבר על הניירת ולסידורים שונים, תוכלו גם "להתלבש" על המלתחה ולעשות בה שינוי עונתי. עם זאת מומלץ שתשימו לב גם לבריאותכם ולכן זה אינו היום המתאים לביקור חולים.

 

טלה

סוף השבוע נפתח במצב רוח נמרץ וחברותי שצמא לפעילות מהנה וכדאי שתניחו קצת לצד השכלתני ותתחברו יותר לצד הרגשי. אלמלא המגפה והגבלות הסגר, זה בהחלט יכול היה להיות יום מצוין לפעילות חברתית או רומנטית, תוכלו גם לנצלו כדי ליהנות מעסוק בתחביבכם, או לפעילויות משותפות עם ילדיכם. לרומנטיקנים ולפנויים ולפנויות שביניכם, יהיה קל יותר להקסים ולשבות הערב לבבות. מומלץ שתהיו מספיק נועזים והספונטניים, כדי שלא תפספסו שום הזדמנות.

שור

הירח שמשייט היום בבית המשפחה יעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון. לכן ערב השבת יתאים לבילויי באווירה ביתית, אך למרבית הצער בשל הסגר זה לא יאפשר לכם לארח או לבקר את המשפחה ובעיקר את ההורים. למרות הכול מומלץ להשקיע בהכנת ארוחה טעימה ומפנקת.

 

 תאומים

אתם ממשיכים להתמלא היום באנרגיה תזזיתית, שמעוררת בכם חוסר מנוחה, ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מעניינות ומהנות. הירח שמתארח גם היום בבית החשיבה והתקשורת, פותח את סוף השבוע ולכן אתם עשויים לחוש צורך למצוא לעצמכם פעילות מגוונת שתרגש אתכם היום. עם זאת, רצוי שתשלטו היום ברגשותיכם, כדי שתוכלו לחשוב ולפעול באופן מפוקח, מציאותי וצלול ולשוחח או ללבן את הנושאים האישיים שלכם וגם לשכנע אחרים מבלי להתלהם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1