הורוסקופ יומי 03.01.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח במעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה שיכול לעודד אתכם בימים הקרובים להיות נמרצים, אופטימיים, סקרניים, אך גם חסרי מנוחה או סבלנות ומתעקשים על דעותיכם. רצוי שתגלו יותר פתיחות וסובלנות גם לדעותיהם של האחרים ותסתכלו על הדברים גם בזווית ראייה רחבה יותר. בכול אופן היומיים הקרובים מצוינים ללמידה, להשתלמויות וליצירת קשרים עם גורמים ואנשים מעניינים או ממקומות שונים ורחוקים.

 

דלי

ביומיים הקרובים, אתם תהיו חריפים, נמרצים ותחרותיים יותר ולא תירתעו מסיכונים, כמו כן אתם יכולים להיות גם תובעניים, עקשניים וטוטליים. מאחר שאתם רגישים יותר כעת, תצטרכו להתאמץ יותר כדי לשמור על קור רוח ולהסתיר את הסערה שמתחוללת עמוק בפנים. הנושא הכלכלי יתפוס אף הוא מקום חשוב בסדר היום, בעקבות התמקמות הירח בבית שעוסק בענייני רגשות, רכישות וכספים, לכן זהו יום מוצלח לסגור עסקה נאה, או לבילוי לילה קסום עם בני הזוג באווירה ביתית.

דגים

נושא היחסים, הזוגיות ושיתופי פעולה יודגש ביומיים הקרובים ולמעשה זה חלון הזדמנויות מבורך לשיפור מערכות יחסים, להיכרויות רומנטיות וגם להתחלת שותפות או שיתוף פעולה כלשהו. הפגינו יותר יוזמה, העזה ויצירתיות. בכול מקרה העיקר שתפגינו ביומיים הקרובים יותר סבלנות וגמישות.

 

טלה

כדאי שביומיים הקרובים תאמצו גישה טיפולית- מזדהה בכך שתפגינו נכונות להקשיב, לייעץ ולעזור לאחרים. מעבר הירח לבית העבודה והבריאות גורם להגברת המודעות שלכם לכל הקשור בענייני סדר ודיוק בפרטים הקטנים, שלכאורה שוליים, אך עשוי לעורר לעתים, לביקורתיות מוגזמת. מיקום הירח מצוין גם להגברת המודעות לתחזוקת הגוף, אך עשוי לגרום גם לחולשה או לרגישות בריאותית, על כן הקפידו ביומיים הקרובים כללי הזהירות בכול הקשור לקורונה.

שור

מאחר שיהיה לכם קל יותר לשכנע ולהתבלט, כדאי שתנצלו את היומיים הקרובים לחיזוק מעמדכם. השבוע נפתח במצב- רוח נרגש ונלהב בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות שיסייע לכם  למשוך הרבה יותר תשומת לב ביומיים הקרובים ויעודד החצנה ותחרותיות. נצלו את היום כדי להיפתח לנושאים, דעות ואנשים חדשים ולא שגרתיים, נצלו קשרים חברתיים לקידום האינטרסים שלכם, הפגינו יותר נועזות ויצירתיות, אך שימרו על פרופורציות נכונות ואל תיסחפו יותר מדי.

 

 תאומים

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש שמושפע ממעבר הירח לבית שעוסק בענייני משפחה ומגורים ולכן נושאים אלה יעסיקו אתכם יותר ביומיים הקרובים. ימים אלה יתאימו בעיקר לאירוח, לבילוי ביתי אולם רצוי שתמנעו מלהעמיס על גופכם ארוחה דשנה "וכבדה" בעיקר בשעות הלילה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1