הורוסקופ יומי 31.01.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח ביום נמרץ ואופטימי המלווה בדחף עז לעשות היום משהו מרגש, שונה ולא שגרתי. הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים, מעורר את סקרנותכם ומעודד לחשיבה פילוסופית וגם לצורך להשמיע את דעותיכם או להגן על תפיסת עולמכם. מכיוון שהדגש היום על החשיבה הרי שצפויים לכם שיחות ומפגשים מעניינים וייתכן שאלה יביאו לכם תובנות עמוקות או יעוררו בכם רעיונות לא שגרתיים.

 

דלי

השבוע נפתח ביום מצוין להתייעצות והתעסקות בענייני כספים ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. מומלץ שתנצלו את היכולת המשופרת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר. עם זאת, אל תניחו לנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח להתחזק בכם היום, אחרת אתם עשויים למצוא את עצמכם פועלים היום באופן אובססיבי ואף עלולים להיתקל בכוחניות מהצד שכנגד, מה שיכול להביא למשבר ביחסים קרובים.

דגים

אתם פותחים את השבוע ביום מצוין לשפר את היחסים עם הסובבים בעבודה ולהפתיע את בני הזוג בהפגנת יצירתיות רומנטית. ענייני יחסים, אהבה ושיתופי פעולה יתפסו מקום חשוב בסדר היום שלכם במחצית השבוע הראשונה ומיקום הירח היום יכול לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות שנוצרו לאחרונה בתחומים אלו. מאידך אל תמהרו להאמין להבטחות ולמשמע אוזניים, ואל תחשפו מידע רגיש על עצמיכם.

 

טלה

השבוע נפתח ביום מאוד מוצלח לקידום ענייני העבודה ולטיפול בענייני השגרה. נצלו את היצירתיות הגוברת למציאת דרכים יעילות וחסכוניות יותר.  זה יום מוצלח להגשת בקשות או הצעות או לעריכת שינויים בעבודה. תוכלו להשיג היום את כל היעדים שקבעתם לעצמכם ואתם גם יכולים להפגין חשיבה טובה ולהעלות רעיון מוצלח וחסכוני. אולם מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

שור

מיקום הכוכבים יגרום לכם לפתוח את השבוע הזה כשאתם מלאים באנרגיה נמרצת וידידותית, שתסייע לכם להתחבב, להשתלב וליצור קשרים. מכיוון שאתם מושכים היום יותר תשומת לב, אולי תקבלו הצעות מפתיעות. בכול מקרה, נצלו את האנרגטיות, התעוזה, כושר השכנוע המשופר ומצב הרוח הנפלא לקידום עניינכם המקצועיים.

 

 תאומים

אתם פותחים את השבוע ברגשנות גבוהה שיכולה לגרום לעליות וירידות במצב הרוח, ולכן אתם זקוקים לסביבה חמה ומעודדת. ייתכן שתחושו צורך לפצות את עצמיכם באיזו רכישה מפנקת. שעות הערב יתאימו לבילוי באווירה ביתית. ייתכן שקרוב משפחה יספר לכם על איזה ג'וב מפתה שהוא יכול לסדר לכם וכדאי לבדוק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1