הורוסקופ יומי 01.02.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

מצב הרוח החביב מלווה אתכם גם היום ומסייע לכם להתחיל את השבוע במרץ וביוזמות חדשות. הצטרפות ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל דלי יעודד אתכם בשלושה וחצי השבועות הקרובים להשקיע יותר בנושאים החומריים ותוכלו להרוויח יותר כסף בפחות מאמץ.  לעומת זאת, מיקום זה של ונוס יכול לעודד גם בזבזנות ונהנתנות, ולכן חשוב להיות מבוקרים יותר ולא להיסחף בהוצאת כספים מוגזמת בתקופה זו.

 

דלי

מצב הרוח ילך וישתפר מהיום, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזלכם. בשלושה וחצי השבועות הקרובים יתחזק הביטחון העצמי שלכם, יהיו לכם יותר סיבות לחייך ולהפגין אופטימיות כובשת, נדיבות ואנרגיות חיוביות. כדאי לשדרג את הופעתכם, כדי שיהיה יותר כיף לאהוב אתכם, הניחו לספונטניות שבכם לפרוץ החוצה והחצינו את צרכי האהבה שלכם ברגישות ויצירתיות.

דגים

הצטרפות ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל דלי יכולה לגרום לכם להתרחק בתקופה הקרובה ממוקדי האירועים,  להעביר את אהבתכם אל מאחורי הקלעים, או אולי למימד רוחני יותר ויתכן שיגבר בכם הצורך והנכונות להתנדב, לעזור ואף לוותר על הצרכים שלכם עבור מטרה חשובה או אדם אהוב.  במהלך השלושה וחצי השבועות הקרובים תיתכן אצל חלק מכם, התאהבות סודית, מוזרה או לא הגיונית.

 

טלה

ריכוז הכוכבים בחודש פברואר בגזרה החברתית מראה שזהו  חודש נהדר להיכרויות ולהרחבת המעגלים החברתיים שלכם והתחילו לשווק את עצמכם. ונוס, כוכב היופי והאהבה, שמצטרפת היום לריכוז הכוכבים במזל דלי בו נמצא בית החברים שלכם, תגביר בשלושה וחצי השבועות הקרובים את הפופולריות ואת כושר השכנוע שלכם. במקרים מסוימים, ידידות עשויה להפוך בתקופה הקרובה לסיפור אהבה.

שור

ונוס, שליטתכם האסטרולוגית וכוכב היופי והאהבה, תצטרף היום למזל דלי ולבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר בשלושה וחצי השבועות הקרובים מאחר שיהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים איתם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

 

 תאומים

הצטרפותה של ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הרחבת האופקים שבמזל דלי, יכולה לשנות בשלושה וחצי השבועות הקרובים את הגישה שלכם ליופי וליחסים עם מישהו. ונוס תעורר אולי שינוי בטעם המוזיקלי והאמנותי שלכם. למעשה זה הזמן להיפתח למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר ותקופה מצוינת ללמידה ולהרחבת אופקים ולפעול לקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, בעיקר במהלך נסיעות, טיולים ועם חו"ל. ייתכן גם שקשר רומנטי יחל במהלך קורס, השתלמות או טיול.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1