הורוסקופ יומי 03.02.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

זהו עוד יום ראליסטי שמצוין לקידומם של עניינים מעשיים ויומיומיים ונראה שלמרות הלחץ המכביד, אתם ממש פורחים וזוכים בהערכת הסובבים והממונים. כדאי שתנצלו גם היום את מיקום הירח בבית הקריירה והתדמית הציבורית, כדי לבלוט בלקיחת יותר אחריות, בהפגנת רצינות, דייקנות וכריזמה. מצב הרוח יהפוך לידידותי יותר בשעות אחר הצהריים.

 

דלי

הירח שמשייט גם היום בבית הרחבת האופקים, ממשיך למלא אתכם באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית וזהו עוד יום מצוין להרחבת הידע. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הקריירה, יהפוך אתכם לממוקדים ולרציניים יותר והמשך השבוע נראה עמוס ולחוץ יותר.

דגים

הרגישות והתובענות הגבוהה של הימים האחרונים, קשורים קרוב לוודאי למיקום הירח ולכן מעברו לבית הרחבת האופקים בשעות אחר הצהריים, ישפר לטובה את מצב הרוח שלכם, שילך ויהפוך בימים הקרובים, לאופטימי ותאב יותר לריגושים. אנרגיה נמרצת זו זקוקה לפעילות מעניינת וכדאי שתפגינו יותר ספונטניות בימים הקרובים.

 

טלה

העוצמות הרגשיות ילכו ותחזקו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית התשוקות וההשקעות, עם זאת רצוי שתמשיכו בשמירה על האווירה הטובה ותיזהרו ממאבקי כוחות ותחליקו בדיפלומטיות את חילוקי הדעות. מוטב שתקדישו את שעות הערב ואת הימים הקרובים לבני הזוג, הפגינו כלפיהם יותר חמימות ואף מומלץ שתפתיעו אותם ביוזמה רומנטית לא שגרתית שתפיח קצת התלהבות במערכת היחסים הזוגית.

שור

זה לא הזמן להישבר, להפך חשוב שתמשיכו להפגין נחישות לצד נכונות להקריב את הצרכים שלכם עבור אנשים קרובים או מקום העבודה. הירח שישייט עד לשעות אחר הצהריים בבית העבודה והבריאות  עשוי להעניק לכם עוד הזדמנות להוכיח מקצוענות ודייקנות. מעבר הירח לבית השותפויות שוב פותח לכם חלון הזדמנויות להתפייסות, לחיזוק הקשר הזוגי, או להתחלות קשר חדש.

 

 תאומים

אתם ממשיכים להתבלט היום, תוך הפגנת תחרותיות, יצירתיות ואופטימיות ויהיה לכם די קל להשפיע ולקדם את האינטרסים שלכם בעבודה, אם תשמרו על האווירה הטובה סביבכם.  אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית העבודה והבריאות, עשוי להשפיע על מצב הרוח ולגרום לכם להסתכל על העולם מנקודת מבט מעשית אך גם קפדנית יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1