הורוסקופ יומי 04.02.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

לפניכם יומיים עמוסים ומוצלחים למגוון תוכניות וככל שתאפשרו לעצמכם להשתחרר ולהיות ספונטניים יותר, כך תיהנו יותר מהתרחשויות השונות. הירח שמשייט בגזרה החברתית, יגביר את האנרגטיות, את הסקרנות למידע והצורך בריגושים, הוא ישפר את התקשורתיות וכושר הביטוי, אך גם יעורר אי שקט ונטייה להשתעמם מהר.

 

דלי

ביומיים הקרובים סדרי העדיפות ישתנו, הכול יהפוך לאינטנסיבי יותר וחשוב שתשמרו על הרצף ועל חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית וגם על הרבה מאוד איפוק, זאת מכיוון שייתכן שתצטרכו לפעול בלוחות זמנים צפופים ולחוצים.

דגים

היום תחושו נינוחים ואופטימיים ותוכלו להפגין יצירתיות, להסתכל על הדברים בצורה רחבה ופילוסופית, ועשויים אף לצוץ לכם רעיונות מקוריים. נצלו את האנרגיה הרבה הקיימת בכם ליוזמות חיוביות ותגלו כמה קל לעורר את האנשים סביבכם לפעילות ומטרה משותפת. זה עשוי להיות יום של הפתעות בו תחושו חסרי שקט ותחפשו פורקן דרך אקשן וריגושים.

 

טלה

הקשרים הקרובים, ובעיקר האינטימיים, ידרשו ביומיים הקרובים התייחסות רגישה יותר, ואתם תידרשו לתמוך ולפרגן יותר. מיקום הירח בבית התשוקות, היצרים וההישרדות, יגביר ביומיים הקרובים את המיניות שלכם, אולם גם את הפגיעות והחשדנות. אתם או בני זוגכם, עלולים להפוך לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה או שתאמצו את הגישה של הכול או לא כלום. על כן רצוי שתפגינו יותר איפוק ותמנעו מתגובות דרמתיות מדי.

שור

היומיים הקרובים מצוינים ליצירה ולהעמקת שיתופי הפעולה בכל מסגרות החיים, בעיקר בתחום האינטימי. נצלו את היומיים הקרובים לקירוב בני המשפחה, בשאיפה לשפר את האווירה ואת שיתוף הפעולה ביניכם. הפגינו גם יותר רגישות לבני הזוג שלכם שזקוקים היום יותר מתמיד לתמיכתכם, ומצפים שתפרגנו להם, ולא רק במילים.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות יכול לגרום לכם ביומיים הקרובים להיות רגישים יותר בריאותית או לעורר בכם מחשבות על דרכים לשיפור הכושר הגופני, ואולי אפילו על דיאטה וקלוריות. עם זאת אתם עלולים להפגין היום הרבה יותר פדנטיות, ביקורתיות ולהתעקש גם על הפרטים הכי קטנים. עדיף שבמקום זאת, תפגינו דווקא רגישות לצורכי האנשים סביבכם, ותושיטו יד לעזרה או תעודדו את הזקוקים לכך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1