הורוסקופ יומי 05.02.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

זהו יום הפכפך שבו מצב הרוח, המרץ והאנרגיה הידידותית שליוו אתכם בימים האחרונים, יתפוגגו בהדרגה בשעות הערב, זאת בעקבות מעבר הירח מבית החברים התוסס לבית מצולות הנפש המופנם והרגיש. על כן, רצוי שלא תתכנו מראש פעילויות מורכבות ומאמצות מדי ותשאירו לעצמכם מרווחי זמן למנוחה, תנו  עדיפות לפעילות רגועה ואינטימית יותר.

 

דלי

אמנם, היום נפתח עם הירח שמשייט עדיין בבית הקריירה והתדמית, מה שיכול לגרום לכם להיות נוקשים ולחוצים, אך זהו יום מצוין לסידורים ולתיקונים שונים, בבית או במכונית ובעיקר כדי לעזור למישהו מבני המשפחה. משעות הערב יעבור הירח לגזרה החברתית התוססת, מה שיהפוך את סוף השבוע למרגש ודינמי יותר, אם הסגר יוסר כמובן.

דגים

מצב הרוח הקליל שליווה אתכם בימים האחרונים, ילך ויתפוגג בשעות הערב וזאת בעקבות מעבר הירח למזל קשת ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. מקומו החדש של הירח, יחזק את ביטחונכם העצמי ויעודד אתכם להפגין יותר רצינות ולקחת יותר אחריות במהלך סוף השבוע. אולם ייתכן שתצטרכו לגלות יותר רגישות, איפוק ושליטה עצמית.

 

טלה

הרגישות הגבוהה שלוותה אתכם בימים האחרונים, תתפוגג בשעות הערב. זאת בעקבות מעבר הירח לבית האמונה, פילוסופיית החיים, לימודים, הרחבת האופקים ונסיעות לחו"ל. הדבר יגביר בכם בסוף השבוע את האופטימיות, הסקרנות והצורך להכיר נושאים חדשים או שיעודד אתכם לצאת מחר לטבע, כמובן רק אם הסגר יוסר.

שור

הירח שהתארח ביומיים האחרונים בבית הזוגיות ימשיך בשעות הערב לבית התשוקות, מה שיעצים את הרגשות ויתאים מאוד לסוף שבוע של אהבה נועזת, יצירתית וחסרת פשרות, זה יסייע להעמקת הקשר בניכם או לפחות לגיוון הפעילות האינטימית. אולם האנרגיות הרגשיות האלה יכולים גם לפעול באופן שונה וכוחני יותר ולהגביר את העקשנות והחשדנות.

 

 תאומים

הירח שישייט הבוקר בבית העבודה והבריאות, עשוי לעודד אתכם לעשות סדר סביבכם, זה הזמן להתפנות לסידור עניינים שנדחו או הוזנחו, ולהגביר את הקצב של ההכנות לסוף השבוע. מעבר הירח לבית הזוגיות בשעות הערב, ישפיע לטובה על מצב הרוח ויעודד אתכם להתחבר לצד הרומנטי שבכם ומומלץ שתנצלו את הערב כדי להפתיע את בני הזוג ביוזמה רומנטית לא שגרתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1