הורוסקופ יומי 06.02.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

התשישות והבלבול הולכים וגוברים היום, אתם מתקשים להוציא לפועל את תכניותיכם וקשה לכם לגלות אסרטיביות ולשוחח על מה שמציק לכם. על כן עדיף ללא לתכנן יותר מדי, לנוח יותר ולהסתפק בפעילות קלה שלא דורשת תכנון או מאמץ רב מדי.

 

דלי

אתם חסרי מנוחה וחברותיים יותר וזה יום מצוין לשיחות קלילות, שאילולא הסגר גם יכול היה להיות נהדר למפגשים ולבילוי חברתי. מומלץ שתנצלו את השבת הזו כדי לעשות משהו מיוחד ומרגש שאולי מזמן לא עשיתם. תיתכן אף היכרות מעניינת. זה גם יום של הפתעות וייתכן שתדרשו להגיב במהלך היום מספיק מהר על האירועים שיתרחשו בצורה לא צפויה.

דגים

שיוט הירח בבית התדמית יכול לגרום לכם להיות נוקשים וקשוחים יותר, ההיגיון ששולט בכם היום מראה לכם את תמונת המצב רק בגוונים של בשחור ולבן ולכן ייתכן שאתם מפספסים חלק מהפרטים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

 

טלה

הירח שמשייט במזל קשת מפיח בכם אופטימיות, משפר את מצב הרוח ומעודד אתכם לחשיבה רעיונית וראייה רחבה יותר. בכול מקרה אתם תהיו יותר סקרניים היום ופתוחים לשינויים ולקבלת תפיסות עולם ששונות משלכם. לכן השבת הזו מצוינת לפעילות מנטלית שתגרה את הצד הוגה הדעות שבכם ושיחות מעניינות עשויות להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות שאולי יובילו את חייכם למקום שונה וטוב יותר.

שור

למרות שאתם רגישים ורומנטיים יותר היום אתם יכולים להיות גם יותר מדי כוחניים ושתלטניים היום או לזמן לעצמכם עימותי כוח עם בני הזוג, בעיקר בענייני כספים. עדיף שתנצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה.

 

 תאומים

האנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח אתמול לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1