הורוסקופ יומי 08.02.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

המרץ וההתלהבות חוזרים אליכם היום, בעקבות חזרת הירח למזלכם והיומיים שלפניכם מוצלחים יחסית לקידום ענייניכם, לסגירת פיגורים, להתמודדות טובה עם אתגרים וליוזמות מצידכם. לפנויים- פנויות שבניכם, מומלץ לנצל את שיפור האנרגיות כדי לצאת לבלות ולהתחבר במהלך הערב לאיזה לב פנוי כמוכם.

 

דלי

היומיים הקרובים נראים מתישים, מעורפלים ורגישים וכדאי שתתכננו בחכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים ואל תתכננו מראש תכניות, הם גם ככה עשויות להשתנות.

דגים

ביומיים הקרובים יתכנו הפתעות ומצבים לא שגרתיים. הירח הרגיש שנכנס היום למזל גדי ולבית החברים, יגרום לכם ביומיים הקרובים, להיות הרבה יותר בולטים ולרוב גם חברותיים ופתוחים להיכרויות. אתם עשויים לחוש צורך לפעול בצורה שונה ובדרך מקורית משלכם, אך אם מישהו או משהו ילחיצו אתכם, אתם עלולים להגיב בצורה מהירה, חדה וחותכת.

 

טלה

אתם בולטים היום ומושכים הרבה תשומת לב. לכן, מומלץ שתגלו יותר קלילות, איפוק ושליטה עצמית, כדי שלא תגררו לוויכוחים או תעשו משהו בצורה אימפולסיבית, שתפגע בתדמיתכם. למעשה זהו יום די מלחיץ, אך מעבר הירח לבית הקריירה, מגביר את האמביציה שבכם וקורא לכם לשנס מותניים ולהשקיע את מירב האנרגיה שלכם ביומיים הקרובים בענייני העבודה והקריירה שלכם.

שור

הצד הרעיונאי-פילוסופי והסקרנות שלכם יתעצמו ביומיים הקרובים, מה שישפר את היכולת שלכם להפגין ברק מחשבתי ולהרשים בכך את הסובבים. מיקום הירח ישפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם, לכן החשיבה הופכת נמרצת ורעיונית, יהיה לכם קל יותר לקלוט נתונים ולהבין דברים מופשטים וייתכן שגם תחפשו לעצמכם פעילויות לא שגרתיות.

 

 תאומים

הקשרים הקרובים ובעיקר האינטימיים, ידרשו ביומיים הקרובים התייחסות רגישה יותר, בעקבות מעבר הירח למזל גדי, מיקום שמגביר אצלכם לא פעם את חוסר השקט הרגשי ולפעמים גם את הפגיעות והחשדנות. לכן, אתם עשויים להפוך בימים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה, או לאמץ את הגישה של הכול או לא כלום. אמנם, יתכן שתחשפו בימים אלה להצעות כלכליות או להזדמנויות מעניינות, אולם אם אינכם מבינים גדולים כדאי שתתייעצו עם מומחים, לפני שאתם נפרדים מכספכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1