הורוסקופ יומי 04.01.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

מיקום הכוכבים מאפשר לכם כעת לחשוב בצורה אחרת, למרות שבדרך כלל אין זה פשוט עבורכם לשנות את הדעות שלכם. נצלו זאת כבר היום כדי לבחון את תמונת המצב מזווית שונה ואל תחששו לבדוק דרכים נועזות ולא שגרתיות כדי להוציא לפועל את רעיונותיכם. זהו גם יום מצוין לסיור או השתלמות מקצועית.

 

דלי

זהו יום מצוין ליצירת ולהעמקת קשרים אישיים ורגשיים. התחושות שמתחדדות אצלכם היום עשויות להגביר את הרגישות האינטואיטיבית ואת יכולת שלכם להבחין בפרטים הסמויים מהעין. שיחה עם חבר עשויה לעורר בכם רעיון מעניין, אך מומלץ שאתם תשמרו על סודיות ולא תמהרו לחלוק עם אחרים את כל מה שאתם יודעים.

דגים

מיקום הכוכבים יעודד אתכם היום להתגמש ולהתפשר ובעיקר למצוא את שביל הזהב בין הרגש להגיון. הירח שמשייט בבית הזוגיות יוצר היום אנרגיה של שיתוף ואחווה שמעודדת גמישות, משפרת את כושר המשא ומתן שלכם ומאפשרת שיפור היחסים עם הסובבים או אפילו יצירת קשרים חדשים. ייתכן שבני הזוג זקוקים כעת לתמיכתכם ולעזרתכם וזה בדיוק הזמן, לשים בצד את הצרכים האישיים שלכם ולפעול למענם.

 

טלה

עוד יום שנראה די סתמי ושגרתי, לכן גלו יותר ערנות ואל תתנו לשגרה להרדים את החושים שלכם. שיוט הירח בבית העבודה מעודד אתכם בדרך כלל להיות אחראים, מעשיים, מסודרים ודייקניים יותר. בכול מקרה זה יום מצוין גם כדי להתחיל בדיאטה.

שור

זה אחד הימים האנרגטיים והמוצלחים החודש שממלא אתכם בקסם אישי כובש וגורם לכם למשוך המון תשומת לב בכול מקום בו תמצאו. יום מוצלח מאוד למציאת תחביב חדש, להיכרות מרגשת ובעיקר להפגנת יצירתיות. ייתכן אף שאלת המזל תביא לכם היום מזל בהגרלות. עם זאת מומלץ שלא תתנו דרור למאווייכם החומריים, כמו בזבוז כספים או בהשקעות עתירות סיכונים.

 

 תאומים

אתם עדיין לא במיטבכם, העולם הרגשי שלכם מאוד מודגש היום ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה, עדיף שתיקחו הכול בקלילות, וכלל אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1