הורוסקופ יומי 11.02.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

זהו הזמן לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שבתקופה הקרובה יעסיקו אתכם נושאים כלכליים וכספיים, יתכן שתתלבטו לגבי קבלת החלטות בענייני לימודים, החלפה או קניית רכב, או אפילו נסיעה לחו"ל. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, כיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

 

דלי

הגיע הזמן להפסיק לחשוב ולחשב אלא להתחיל לפעול ובמרץ. מולד הירח שמתרחש היום במזלכם, אמור להצית בכם את האש ולדרבן אתכם להתחיל לזוז ולהזיז את העניינים קדימה ובמרץ רב. ייתכן שמתעורר בכם לאחרונה הצורך בשינוי מרענן בחיים, ואכן מולד הירח במזלכם, מציין שלרובכם זו עשויה להיות תקופה מבורכת יותר בהזדמנויות ואף אתם תהיו כעת נמרצים ובטוחים יותר בעצמכם והנחישות להשיג את מטרותיכם תגבר אף היא.

דגים

יום הולדתכם הולך וקרב, אך מצב הרוח שלכם נמצא עדיין בשפל ואתם זקוקים לעידוד ותמיכה. מולד הירח מוצלח לביטוי רגשי ולעשיית מחווה נדיבה למישהו קרוב ואהוב ומבורך גם להתנדבות ומתן עזרה לאחרים. מכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר.

 

טלה

מולד הירח בבית החלומות והתכניות לעתיד, ידרבן אתכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל עבר העתיד. אמנם, במהלך בתקופה הקרובה ייתכנו מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכנו גם ניתוקי קשרים ואכזבה מחברים.  אולם בתקופה הקרובה, יתכנו גם הרבה אפשרויות חדשות, שאולי ילוו גם בחששות, אך רצוי שתזדרזו בקבלת החלטה כיוון שזה הזמן לפעול. התמהמהות יתר, עלולה למוסס את העניין ולאכזב אתכם בסופו של דבר.

שור

מולד הירח היום מציין שכדאי שתקדישו בתקופה זו יותר זמן ומרץ לקידום עצמכם בעיקר בענייני קריירה. תוכלו להתבלט יותר בעבודה, אם תזמו מהלכים חדשים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים ולא תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. מנגד תיתכן התמרמרות וביקורת, בעיקר מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות.

 

 תאומים

סקרנותכם גוברת בעקבות מולד הירח ובתקופה הקרובה עשויים להיות מרגשים מאוד, אם תהיו פתוחים לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי לעודד את הרחבת זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל. נצלו שבועיים אלה כדי לשבור את השגרה, בהשתתפות בהרצאות וסדנאות וביציאה לטיולים, אך היזהרו מהסיכונים שבדרכים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1