הורוסקופ יומי 12.02.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית החשיבה והתקשורת יגרום להגברת קצב ההתרחשויות בסוף השבוע  ואצל חלק מכם זה יעורר את הצד הרעיוני ואת הצורך לשתף את הסובבים בדעותיכם. ייתכן שהנטייה להשתעמם תגבר בסוף השבוע ועל כן מומלץ שתמצאו לעצמכם פעילויות מעוררות ריגוש או חברת אנשים תוססת ומעניינת. תוכלו לנצל את סוף השבוע גם לטיולים, לגיחות קצרות לחברים או לקרובי משפחה, אך קחו בחשבון שתתקשו להימצא זמן ממושך במקום אחד.

 

דלי

מצב הרוח האנרגטי והקצב המהיר שליווה אתכם בימים האחרונים ישתנה היום במהלך שעות הבוקר ויהפוך איטי יותר. למעשה מעבר הירח לבית הכספים, יצור צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים. אמנם, זה יכול לזמן לכם הזדמנויות או לעזור במציאת פתרונות כלכליים, אך יכול גם לעודד הוצאת כספים גדולה ומיותרת.

דגים

זה יכול להיות אחד מסופי השבוע המרגשים שהיו לכם לאחרונה. הירח שיתארח בסופשבוע במזלכם יטעין אתכם באנרגיה רבה ודינמית שתדרבן אתכם להיות אקטיביים ויוזמים. מיקום הירח יתרום לשיפור מצב הרוח ולחיזוק הביטחון העצמי, ותורם לאנרגטיות רבה ולמוטיבציה שלכם להתחלות חדשות.

 

טלה

אתם תהפכו רגישים יותר בסוף השבוע ולכן אתם עשויים להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם וקלים להיפגע ולהיעלב.  מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם יכול לגרום לכם גם להתעייף מהר, יכול לגרום לבלבול וקושי לקבל החלטות, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם.

שור

בסוף השבוע הזה יהיה לכם קל להביע את עצמכם ואת רגשותיכם לאחרים ולכן תוכלו להתחבר לפן החברתי שבכם ולהשתלב בקלות בכול מקום בו תמצאו. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל דגים ישפר את מצב הרוח, ימלא אתכם באנרגיה טרייה ודינמית, שתעורר בכם צורך בריגושים ופעילויות לא שגרתיות וזה הזמן להשתחרר ולשחרר את מרבית האנרגיה הלילה בבילוי סוער מהרגיל.

 

 תאומים

מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הקריירה לא יוכל כל כך למצוא את ביטויו בסוף השבוע הזה אם אינכם עובדים ביומיים הקרובים, אך הוא בהחלט יכול לגרום לכם להיות מעשיים ויוזמים, או קשוחים, שיפוטיים ונחושים יותר. כדאי שתנתבו את האנרגיה הזו כדי למלא התחייבויות לבני המשפחה, לטיפול בנושאים שונים שדחיתם ונראה שיהיה די מוצלח אם תפגשו עם חבר לעבודה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1