הורוסקופ יומי 13.02.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

אתם חייבים למצוא לעצמכם פעילויות מעניינות היום, מאחר שהשעמום יעורר בכם חוסר שקט ואפילו עצבנות. למעשה זהו יום נהדר למפגשים חברתיים קלילים ולהיכרויות מעניינות. הקשר שלכם עם החברים עשוי להיות מאוד משמעותי בימים אלה והשבת הזו מוצלחת למפגשים משותפים עם חברים, או כדי להיפתח לאנשים שהגיעו ממקומות רחוקים.

 

דלי

היום תיתכן נטייה להתעסק בדברים שקשורים לכסף, אולם הימנעו מפזרנות יתר ומקניות מיותרות המיועדות לפצות את עצמכם או אחרים על חסך כלשהו, אוו על רגשי אשמה, זה לא ממש יעזור…. כדאי להביט היום פנימה לתוך עצמכם ולבחון את התהליכים שעוברים עליכם כעת מזוויות נוספות. שיחה עם אדם קרוב ומנוסה יכולה לעזור לכם בעניין.

דגים

הירח שבמזלכם, הופך את השבת הזו לנמרצת יותר ונראה שתבלטו מאוד בכל מקום שבו תמצאו. כדאי שתגלו יותר ספונטניות מהרגלכם ותתנו מוצא לאנרגיות האלה בפעילות מעניינת ולא שגרתית. אכן מומלץ שתניחו לעצמכם  להעז היום יותר, צאו לטייל,  או צרו קשר עם חברים, העיקר על תבזבזו את היום הזה בביתכם.

 

טלה

התשישות והבלבול הולכים וגוברים היום, אתם מתקשים להוציא לפועל את תכניותיכם וקשה לכם לגלות אסרטיביות ולשוחח על מה שמציק לכם. יום הזה כדאי לפעול בעיקר מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה. בכול מקרה רצוי שתתייחסו לדברים ברוח טובה, נסו לזרום עם ההתרחשויות, ללא כל תכנון מוקדם.

שור

קצב העניינים הופך מהיר או שאתם הופכים לסקרנים ולחברותיים מאוד ולכן אתם זקוקים היום לריגושים ולחברת אנשים מעניינים, אחרת תשעממו.  הירח, שמשייט בבית החברים, בהחלט מעודד אתכם לצאת לבלות ולקחת חלק באירועים חברתיים בהם תיתכן אולי היכרות מעניינת, תקבלו מידע מעניין או שתתעשרו ברעיונות חדשים. ייתכן שתדרשו להגיב במהלך היום במהירות על האירועים שיתרחשו בצורה לא צפויה, שמרו על קור הרוח.

 

 תאומים

אתם די אנרגטיים ומעשיים היום ולכן אתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל. אלא שמיקום הירח עשוי לגרום לכם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולעיתים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים. אף כי ייתכן שנושא מסוים באמת מטריד אתכם באופן מיוחד, עדיף שתניחו לדברים האלה היום ותשקיעו את האנרגיה שלכם בענייני משפחה, אהבה והנאה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1