הורוסקופ יומי 14.02.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח באנרגיה קצת תזזיתית ולכן צפוי לכם בוקר עמוס במטלות שדורש מכם להפגין יותר יכולת תמרון בין כמה נושאים בו- זמנית. עם זאת זהו זמן מצוין ליצירת קשרים, להשגת מידע ולהרחבת הידע בכלל. הרגישות שלכם תלך ותגבר משעות הערב בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים ולכן הערב מתאים לבילוי שקט ורגוע בביתכם.

 

דלי

אם תגלו ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם. הקצב ישתנה בשעות הערב, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. כמו כן, תוכלו לנצל היום את מיקום וונוס, כוכב האהבה שמתארחת במזלכם כדי לשאוב  ממנה אנרגיה מושכת ורומנטית שתסייע לכם להפיק ערב קסום לשניים לכבוד יום האהבה.

דגים

השבוע נפתח כשהירח ממוקם עדיין במזלכם, מה שימלא אתכם היום באנרגיה רבה ונמרצת, שתשפר את כושר הביצוע ואת היכולת שלכם להתמודד עם אתגרים. אולם מעבר הירח בשעות הערב לבית הכספים עשוי לצנן קצת את ההתלהבות ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם ואפילו להפוך אותו להשקעה מוצלחת.

 

טלה

נראה שעדיין לא התאוששתם מחופשת סוף השבוע ואתם עשויים לפתוח את השבוע באנרגיה נמוכה ובתשישות גבוה. עדיף שלא תתערבו היום בוויכוחים ובחילוקי דעות שאינם קשורים ישירות אליכם, ובכלל עדיף שתישארו כעת ניטרליים. מעבר הירח בשעות הערב למזלכם, ימלא אתכם  בהמון אנרגיה ותעוזה שיעודדו אתכם להיות פעילים ויוזמים יותר. מומלץ שתנצלו זאת להפיק ערב רומנטי לכבוד יום האהבה דיי ואפילו לצאת לדייט ראשון.

שור

אתם פותחים את השבוע מלאים באנרגיה ידידותית שגורמת לכם לבלוט ולהתחבב בקלות על הסובבים. הירח שבבית החברתי עשוי להביא לכם מידע חשוב וגם מפגשים עם אנשים לא שגרתיים. אולם כול זה ילך ויתפוגג לו בשעות הערב, הירח שיעבור לבית מצולות הנפש, יגרום לירידה אנרגטית שתמשך ביומיים הבאים ולכן חשוב שתקדמו היום כמה שיותר נושאים. כדאי שתנצלו את מיקומה של ונוס, כוכב האהבה ושליטכם האסטרולוגי, שמתארחת כעת בבית הקריירה, כדי לבלות את יום האהבה, עם מישהו/י מהסביבה המקצועית.

 

 תאומים

אמנם אתם פותחים את השבוע במצב רוח קצת נוקשה בתחילת היום, אך זהו בהחלט יום מוצלח מאוד לקידום ענייני הקריירה וגם למציאת עבודה. מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה והתדמית לבית החברה ותוכניות העתיד, ישנה את מצב הרוח לקליל ולבבי יותר ויעורר את הצרכים החברתיים שלכם.  למעשה, מיקומה הנוכחי של ונוס, כוכב האהבה, מראה שאתם זקוקים כרגע להרפתקה רומנטית מרגשת ולכן מומלץ לנצל זאת יום האהבה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1