הורוסקופ יומי 15.02.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

הירח שמשייט בטלה ממשיך להדגיש את ענייני המשפחה ונושאים שקשורים לעבודה או למגורים. מומלץ שתנצלו את הערב למפגשים אינטימיים עם בני המשפחה או עם החברים הקרובים. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג ולהפשיל שרוולים ולהכין ארוחה מיוחדת בעצמכם.

 

דלי

למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. מומלץ שתנצלו את שעות הערב לבילוי קליל.

דגים

הירח שמשייט בבית הכספים מחבר אתכם לעולם החומר הארצי וזה הזמן לקבלת החלטות מעשיות, בשיקול דעת קר וזהיר. בעיקר כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, במיוחד אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם. עם זאת, ייתכן שחלק מכם יקבל בזמן הקרוב הצעה מעניינת, אולם חשוב שתפעלו היום בזהירות, תקשיבו לקול הפנימי, ובעיקר אל תמהרו להאמין להצעות מפתות, שאולי טומנות בחובן מצגי שווא.

 

טלה

זה יום מוצלח והישגי למדי. הירח שמשייט במזלכם ממשיך להגביר את המרץ ואת המוטיבציה שלכם להתקדם ולהצליח וגם מאפשר לכם להציג נוכחות בולטת ומשפיעה. כדאי שתנצלו כול אלה לקידום עניינים נמרץ ולא יזיק אם גם תצאו ביוזמה מקורית משלכם.

שור

שיוט הירח בבית תעצומות הנפש עשוי להגביר בכם את הרגישות ותחושת הבלבול,  לעורר בכם חשדנות, או להחליש אתכם פיזית ובמקרים מסוימים אפילו לדכא את החשק החברתי ולעודד להתכנסות. ביום שכזה, רצוי שלא תעמיסו יותר מדי על עצמכם ותתחייבו מראש. חשובה מאוד גם היכולת לתמרן ולהתגמש ולצאת בשלום מכול מיני שיבושים, לכן חשוב להיות זהירים, מסודרים ולהתחיל במה שדחוף תחילה.

 

 תאומים

יום אנרגטי מאוד שבו קצב הדברים מהיר, אך תיתכן גם חוסר רציפות בין הדברים ואולי גם הפתעות. שיוט הירח במזל טלה יעורר בכם ביומיים הקרובים ספונטניות, צורך בחדשנות, עצמאות מחשבתית, מקוריות ואולי גם רצון לשבירת המוסכמות. כמו כן יהיה לכם קל יותר להשפיע על הסובב, וכדאי שתנצלו הזדמנויות לשווק את עצמם ורעיונותיכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1