הורוסקופ יומי 16.02.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

הרגישות עולה אולם זה יום טוב לחשבון נפש מסוים ובעיקר לבדיקת המטרות שלכם בחיים. השמירה על איפוק וקור- רוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות מידית. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה ממחר וכדאי לתכנן תכניות מעניינות להמשך השבוע.

 

דלי

זה עשוי להיות עוד יום די תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות. הירח המשייט בבית התקשורת מסייע ללמידה, אך גם מגביר את חוסר השקט בכם ויכול לעודד תגובות אימפולסיביות או לעורר בכם רעיונות לא שגרתיים. עם זאת מאחר שהתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום, תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה מסוימת היום. עדיף שתנסו להיות יותר אובייקטיביים ותבחנו את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

דגים

התחום הפיננסי ממשיך להיות מודגש גם היום ויש סיכוי טוב לשכנע את הבוס לשפר את שכרכם, עם כי אולי לא מהמשכורת הקרובה. עם זאת, היזהרו שהתלהבותכם לא תסחף אתכם לבזבוזים וללקיחת סיכונים מיותרים. עם זאת מומלץ שתפעלו היום ביתר זהירות והפעילו שיקול דעת, רצוי שתקשיבו גם לקול הפנימי ואל תמהרו להאמין להצעות מפתות, שאולי טומנות בחובן מצגי שווא.

 

טלה

יום חיובי למדי בו תחושו שהדברים די ברורים, קל לכם יותר לקבל החלטות והתהליכים מתבצעים במהירות וללא השקעת מאמץ רב מצדכם. שיוט הירח במזלכם מעודד יותר יוזמה מצידכם, וזה בהחלט הזמן לשנס מותניים, ללחוץ על הגז ולהתחיל להניע את העניינים במרץ. מומלץ שתפעלו היום בצורה עצמאית ופחות תלויה באחרים.

שור

מיקום הירח יקשה עליכם גם היום ואתם עלולים לחוש שידיכם כבולות ושאינכם מצליחים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. עדיף שתקדמו היום את הדברים הכי דחופים בתחילה ואת השאר תשאירו למחר. כמו כן רצוי שתפעלו היום למען מטרות איתן אתם מזדהים או שממלאים אתכם בסיפוק. נסו לעזור ולייעץ, שמרו על קור הרוח גם אם הדברים לא מתרחשים כפי שציפיתם ואל תגיבו בביקורת ושיפוטיות.

 

 תאומים

הירח שעדיין משייט במזל טלה ימשיך למלא אתכם גם היום במצב רוח ידידותי ואם אתם חשים צורך להתבלט או זקוקים לריגוש כלשהו, הרי שזהו יום מצוין לכך, והוא בהחלט מצוין גם להשתתפות באירועים חברתיים או מקצועיים. יום מוצלח מאוד גם להרחבת המעגל החברתי או להעלאת רעיון מקורי מעניין, יום מצוין גם להיכרות עם טכנולוגיה חדשנית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1