הורוסקופ יומי 17.02.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

אתם תהפכו היום לאנרגטיים ונלהבים יותר כתוצאה ממעבר הירח למזל שור ולבית שמסמל, הנאות, תחרותיות, יצירתיות ורומנטיקה. לכן יגבר גם הצורך שלכם בפעילות מהנה, מיוחדת ומרגשת ועל כן, מומלץ שתנצלו את היומיים הקרובים לפעילות מהנה וגם לאהבה, לחלק מכם ייתכנו אפילו הפתעות ומצבים לא צפויים.

 

דלי

בעקבות מעבר הירח לבית המשפחה, ניראה שאווירה אינטימית, משפחתית או ביתית יתאימו לכם יותר ביומיים וחצי הקרובים, בהם כדאי שתקדישו יותר תשומת לב למחויבויות המשפחתיות ותפגינו רגישות לצרכי האנשים הקרובים ללבכם. אוכל טעים ומסעדות עשויים לרומם לכם את מצב הרוח, אך גם לקלקל לכם את הדיאטה.

דגים

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר ביומיים וחצי הקרובים את סקרנותכם וישפר את יכולת הביטוי ומהירות המחשבה. על כן נראה שבימים הקרובים תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה שכלית, מה שיכול להגביר את חוסר המנוחה שלכם. הדבר יכול לגרום לכם להיות יותר בתנועה, להתפרש על מספר תחומים במקביל או להגביר את הצורך שלכם לשוחח ולרכל.

 

טלה

ענייני כספים יודגשו ביומיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר הירח למזל שור וכדאי שתשלטו ביצרים החומריים והצרכניים שלכם, שעשויים בימים אלה לגרום לכם להתפתות די בקלות להוצאת כספים מיותרת. זהו יום מצוין לעסקים ולא יזיק להפגין יותר ערנות לנאמר סביבכם, אולי תשמעו או תקבלו איזה טיפ שיביא לכם דווקא לרווח כספי, או שאתם תעלו איזשהו רעיון מקורי ומבריק.

שור

אתכם נכנסים ליומיים ומחצה שמוצלחים מהרגיל וזאת בזכות מעבר הירח למזלכם שימלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את רמת הביצוע ומעודדת יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בחכמה, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר.

 

 תאומים

היומיים וחצי הקרובים נראים מעורפלים ומעייפים יותר לכן רצוי שתקדמו קודם את המשימות החשובות והדחופות ביותר ואל תתכננו מראש תכניות, הם גם ככה עשויות להשתנות. מעבר הירח לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1