הורוסקופ יומי 18.02.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

בשבועות הקרובים הסקרנות שלכם תגבר ואתם תפגינו יותר עניין במתרחש בסביבתכם הקרובה. מעבר השמש לבית החשיבה והתקשורת תעודד שינויים אך גם תדרבן אתכם לחזק את שיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה. זו תקופה מבורכת לקורסים, השתלמויות ולכל פעילות שמשכילה ומעניינת אתכם. הבעיה בתקופה זו היא יותר מדי אימפולסיביות לצד חוסר סבלנות לזולת.

 

דלי

אתם תחושו כעת נדיבות רבה יותר כלפי האחרים ואכן, הבעיה העיקרית בתקופה זו, היא לדעת היכן לשים גבולות כדי לא להיסחף יותר מדי בבזבוזים. בעקבות כניסת השמש למזל דגים ולבית הכספים שלכם כדאי לבדוק את הערכים החומריים הבסיסיים שלכם, ולבחון שוב את סדר החשיבות לגבי הוצאת הכספים. אולם לפני שאתם נכנסים להרפתקה פיננסית וללקיחת סיכונים, עדיף שתתייעצו עם מישהו שמבין בעניינים האלה.

דגים

טעינת המצברים שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. השמש שתעבור היום למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתעזור לכם לחזור לביטחונכם העצמי,  להיות מודעים יותר לצרכים שלכם וליזום יותר. אולם אם תהפכו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עם הסובב בהרמוניה.

 

טלה

בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת או אפילו מחמאות שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. השמש שעוברת היום למזל דגים ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר, בארבעת השבועות הקרובים אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. בתקופה זו כדאי לא לנסות להאיץ את הקצב ולהיות מוכנים להתעוררותם של דברים שהדחקתם עד כה. תקופה זו שתסתיים בסביבות יום הולדתכם, נועדה לסגירת מעגלים ולהחלפת אנרגיות, בטרם תתפנו להתחיל מחזור חיים חדש. יהיה לכם קל יותר להתמודד עם הנושאים השונים אם תפעלו ממניעים אלטרואיסטים ורוחניים יותר. מיקום השמש יכול להתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים, חשדניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

שור

השמש שתעבור היום למזל דגים, תתארח בארבעת השבועות הקרובים בבית המזוהה עם נושא החברים ותכניותיכם לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לפעמים הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

 

 תאומים

בעקבות מעבר השמש לבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם, תהפכו בארבעת השבועות הקרובים ליותר נחושים, מעשיים, ממוקדים, מפוכחים, בוגרים ואחראיים.  זו תקופה מצוינת לתכנן תכניות וגם הזמן לקבל החלטות חשובות. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שמופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן תחושה שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1