הורוסקופ יומי 19.02.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

אתם פותחים את סוף השבוע ברמה אנרגטית גבוהה שזקוקה למוצא דחוף, מהנה ומגוון. אלא שמעבר הירח בשעות הערב לבית העבודה והבריאות יביא עימו שינוי במצב הרוח למעשי ואסרטיבי יותר ויגבר הצורך ביציבות. מיקום הירח יכול גם לשבש תכניות שהכנתם מראש לסוף השבוע, אם בגלל שעייפותכם תגבר, החשק לבלות ירד, או מפאת סיבות בריאותיות.

 

דלי

אתם עדיין לא תחושו במיטבכם הבוקר, אולם המצב יחל להשתפר הערב וזאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות, מה שיגביר את  רמת האנרגיה כמו גם את קצב ההתרחשויות, יביא הפתעות וישנה את מצב הרוח לידידותי וייתכן שתקבלו הזמנה לבילוי מעניין וכיפי בכול מקרה, כדאי שתקדישו את סוף השבוע לפעילות משחררת, מרגשת, משעשעת ויצירתית בחברת בני הזוג, הילדים והחברים. לפנויים ולפנויות שבניכם מצפה סוף שבוע מוצלח במיוחד וכדאי שתשקיעו בהופעתכם.

דגים

יום השישי יחל כשאתם טעונים עדיין באנרגיה תזזיתית שמעוררת בכם חוסר מנוחה ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מגוונות, מעניינות ולא ממושכות מדי. מעבר הירח בשעות הערב למזל תאומים, יפעיל את הבית הרביעי במפה הסולרית שלכם שמתקשר לענייני רגשות, משפחה ומגורים. מיקום הירח יגביר את הרצון לבלות ביחד עם האנשים שקרובים ללבכם כמו בני המשפחה או החברים הקרובים ללבכם ולארוחה משותפת של ערב שבת יהיה הפעם קסם מיוחד שירומם את מצב הרוח ויחבר בין כול המשתתפים.

 

טלה

התאזרו בסבלנות ואיפוק. יתכן שהקצב יראה לכם הבוקר די מסורבל, אך לא כדאי שתבזבזו את האנרגיה שלכם כדי להאיץ בדברים. בשל מיקום הירח הבוקר בבית הכספים, כדאי שתגלו יותר איפוק ואחריות ותרכשו רק את המוצרים שתכננתם מראש, כדי שלא תסחפו מעבר. מעבר הירח בשעות הערב לבית החשיבה והתקשורת יגביר את הקצב וגם את חוסר השקט הפנימי, אולי בשל הצורך בשינוי, גיוון ובריגושים. עם זאת רצוי שלא תתחייבו מראש על תכניותיכם, שמא תרצו לעשות שינויים ברגע האחרון

שור

הירח שעדיין במזלכם הבוקר ממשיך למלא אתכם במרץ ומגביר את האנרגטיות ואת המוטיבציה שלכם להיות פעילים, יוזמים ומועילים. מעבר הירח בשעות הערב לבית הכספים, יוצר בדרך כלל צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים, אך רצוי שבמקום שתבזבזו כספים, תחשבו על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם או תתייעצו בנדון עם אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום.

 

 תאומים

האנרגיות הנמוכות בתחילת היום עשויות לעודד אתכם להישאר הבוקר במיטה עד מאוחר ואם שום דבר לא דחוף לכם היום, זה גם לא יזיק. בשעות הערב יחל המצב להשתנות לטובה. אתם תתחילו להתאושש ולהתמלא באנרגיות רעננות וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. חזרת הירח למזלכם תדרבן אתכם לשוב למרכז הבמה, אולם לשם כך אתם צריכים להיות פעילים גם יותר חברתית, לכן התחילו כבר מהבוקר לתכנן תכניות לסוף השבוע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1