הורוסקופ יומי 20.02.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

הירח שעבר אמש לבית הבריאות לא תורם לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבסוף השבוע הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות ותגנו על עצמכם מנגיפים ומפגעי מזג האוויר.

 

דלי

מצב הרוח שלכם הולך ומשתפר והשבת הזו תעודד להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מומלץ שתפגינו היום יותר ספונטניות ותענו להצעות חברתיות או שאפילו אתם בעצמכם תיזמו מפגשים ופעילויות. למעשה אתם לא תצטרכו להתאמץ היום כדי להכיר אנשים חדשים, זה יקרה מעצמו וגם יהיה לכם קל לעורר רושם חיובי בצד השני.

דגים

הירח, שמשייט השבת בבית המשפחה מעודד התחברות לצרכים הפנימיים שלכם וזה הזמן ליזום פעילות משפחתית מלכדת או למפגש חברים קליל באווירה ביתית נעימה. עם זאת, חשוב שתשמרו היום על סודיות ואיפוק, הימנעו מלרכל או להתערב בחיי אחרים ובעיקר תיזהרו מלפלוט מידע שעשוי להביך מישהו מהנוכחים.

 

טלה

אתם חייבים למצוא לעצמכם פעילויות מעניינות היום, מאחר שהשעמום יעורר בכם חוסר שקט ואפילו עצבנות. למעשה זהו יום נהדר למפגשים חברתיים קלילים ולהיכרויות מעניינות. הקשר שלכם עם החברים עשוי להיות מאוד משמעותי בימים אלה והשבת הזו מוצלחת למפגשים משותפים עם חברים, או כדי להיפתח למעגלים חברתיים נוספים ושונים מאלה שהכרתם עד כה.

שור

גם היום תמשיכו להתעסק בדברים שקשורים לכסף, אולם הימנעו מפזרנות יתר ומקניות מיותרות המיועדות לפצות את עצמכם או אחרים על חסך כלשהו, או על רגשי אשמה, זה לא ממש יעזור…. כדאי להביט היום פנימה לתוך עצמכם ולבחון את התהליכים שעוברים עליכם כעת מזוויות נוספות. שיחה עם אדם קרוב ומנוסה יכולה לעזור לכם בעניין.

 

 תאומים

הירח שעבר אמש למזלכם, הופך את השבת הזו לנמרצת יותר ונראה שתבלטו מאוד בכל מקום שבו תמצאו. כדאי שתגלו יותר ספונטניות מהרגלכם ותתנו מוצא לאנרגיות האלה בפעילות מעניינת ולא שגרתית. אכן מומלץ שתניחו לעצמכם  להעז היום יותר, צאו לטייל, צרו קשר עם חברים אך עם זאת אל תיקחו סיכונים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1