הורוסקופ יומי 21.02.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח ביום לכאורה שגרתי שמוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה וזאת מכיוון שאתם מאוד מעשיים ויכולים אף לקדם את השינויים שכל כך רציתם שלעשות בעיקר שקשורים לעבודה. כמו כן זה גם יום מוצלח לצאת לסידורים, לעריכת ניקיון או הסדר הכללי שדחיתם, ייתכן שאף תמצאו לפתע משהו שפעם אבד לכם. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תשפר היכולת שלכם לשלוט במצבכם הכספי, אך זה יקרה בהדרגה ולכן חשוב שתפעלו כרגע בשיקול דעת ודחו רכישות לא דחופות וחתימה על מסמכים מחייבים בכמה ימים.

 

דלי

אתם פותחים את השבוע טעונים באנרגיה רבה, חברותית ותחרותית ובמצב רוח נהדר ומהלך חדש שייחל כעת עשוי להשפיע רבות על עתידכם, עם זאת כדאי שתפעלו בזהירות ולא תמהרו בקבלת ההחלטות החשובות, בעיקר כאלה שנוגעות לענייני כספים. אמנם, סיום נסיגת מרקורי, שתתרחש במהלך היום במזלכם, יחזיר לכם בהדרגה את השליטה על חייכם, אולם בימים הקרובים ייתכנו עדיין שיבושים.

דגים

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש במיוחד, שמעודד שינויים תכופים במצב הרוח ונטייה להתרגש כמעט מכול דבר. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות. עם זאת, בשל סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, חשוב שתשמרו היום על הסדר, תבדקו שוב את הנתונים ואל תסמכו יותר מדי על זיכרונכם.

 

טלה

אתם מתחילים את השבוע מלאים באנרגיה נמרצת וסקרנית שתסייע לכם בעיבוד המידע והנתונים וגם תדרבן אתכם לעסוק בכמה נושאים בו-זמנית. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תטיב בהדרגה את מצבכם החברתי, וזה הזמן להתחיל תקן קשרים שאולי נפגעו לאחרונה ולהתחיל לקדם נושאים שיכולים לתרום לכם בעתיד.

שור

השבוע נפתח כשהירח, משייט בבית הכספים, מה שמעורר בכם הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות. היום, תוכלו גם למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה, אולם רצוי שתבדקו היטב את המידע שמספקים לכם. זאת בעיקר בשל סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת. מצד שני הדבר יכול להביא בהדרגה שיפור בגזרה המקצועית, וייתכן שתקבלו בקרוב הזדמנות להיכנס לפרויקט שישדרג את מעמדכם המקצועי.

 

 תאומים

אתם פותחים את השבוע במלוא המרץ בזכות שיוט הירח במזלכם, הדבר מגביר את התלהבותכם מאתגרים ומעודד גם תחרותיות ויוזמה ומומלץ שתנצלו היטב זאת כדי לקדם היום את עניינכם. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, שליטכם האסטרולוגי, יסיים היום רשמית את נסיגתו. מה שישפר את זרימת התקשורת, אולם ייתכן שתגלו כעת שבתוכניותיכם נפלו טעויות ויש צורך בעדכונן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1