הורוסקופ יומי 24.02.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

עוד בוקר מוצלח לשיחה חשובה, למפגשים אישיים ולפעילות חברתית. הירח שמשייט עדיין בבית הזוגיות מציין שזהו בוקר נפלא לאהבה וליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית התשוקות. הדבר יגביר את המיניות ובימים הקרובים ייתכן יותר עיסוק בענייני כספים.

 

דלי

הירח שמשייט עדיין הבוקר בבית העבודה יעודד אתכם גם היום להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  אולם חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות, לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

דגים

זהו יום הפכפך שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שיגביר הבוקר את מצב הרוח הטוב וימלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לעתים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. על כן נצלו את מצב הרוח המצוין ואת היצירתיות שגוברת, כדי להשפיע על הסובבים וליצירת קשרים. מצב הרוח הקליל והחברותי הזה יחל להשתנות בשעות אחר הצהרים המוקדמות בעקבות מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, מה שיגביר בימים הקרובים את החריצות, אבל גם את הבררנות והביקורתיות.

 

טלה

קרוב לוודאי שאינכם חשים הבוקר בשיא היכולת שלכם, מאחר שאתם ילידי מזל אש, שכלתניים, ולכן קצת קשה לכם להתחבר בקלילות למיקום הירח בגזרה הכול כך רגשית. אולם הרגשנות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג בשעות אחר הצהרים המוקדמות ומצב הרוח ילך וישתפר גם בימים הקרובים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם באנרגיה תחרותית ויצירתית שתלווה בצורך בפעילות מגוונת, שונה ולא שגרתית.

שור

רצוי שתנצלו גם את הבוקר הזה למפגשים ולשיחות מגוונות בהם תוכלו לתת מוצא למחשבותיכם, לרעיונותיכם ודעותיכם או ליצור קשרים. זהו עוד בוקר מוצלח גם לפעילות שתפרה אתכם מבחינה רעיונית. אלא מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות למזל אריה, ישפיע גם עליכם ואתם תעדיפו כנראה לבלות בימים הקרובים בחברת האנשים הקרובים לכם, אולי להישאר בבית ולצפות בתכניות בטלוויזיה או לבקר בני משפחה.

 

 תאומים

לפניכם עוד בוקר מעשי שמעורר השראה ורעיוניות שיכולים לעזור ביצירת קשרים ומיזוגים עסקיים, או  להביא רעיונות לחיסכון, לשיפור הרווחיות ואיך לייצר להכנסות נוספות. אולם הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בשעות הערב המוקדמות, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר בימים הקרובים את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1