הורוסקופ יומי 06.01.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

האמביציה שלכם מאוד גבוהה היום והיא תסייע לכם לקדם את מה שלא הספקתם אתמול, זהו יום שיביא לכם הישגים יפים ושעשוי לתרום רבות לשיפור מעמדכם ואף להיות חלק חשוב בקידומכם בעתיד הקרוב. נראה שנושא מקצועי שמטריד אתכם עומד להיפתר בסיוע מישהו שמחבב אתכם ורוצה בטובתכם, אולם עדיף שזה יעשה בשקט ובלי להיחשף.

 

דלי

הירח המשייט היום בבית הרחבת האופקים מתקשר גם היום לחשיבה רחבה, ללימודים, וגם ייתכן איזה קשר לחו"ל. אתם יצירתיים ומלאי רעיונות היום וחלק מכם עשוי לקחת היום חלק בהרפתקה לא שגרתית או היכרות עם אדם מיוחד ושונה מהרגיל. אולם השתדלו לא להגיב בצורה אימפולסיבית ובעיקר היזהרו שלא לפלוט איזה הערה ביקורתית, גם אם כוונתכם תהייה ביקורת בונה.

דגים

שיוט הירח בבית השמיני יכול לעודד היום תגובות רגשיות חזקות מהרגיל. הגזרה הכלכלית פעילה מאוד ויש פוטנציאל רב כרגע להשקעות נבונות ומתוחכמות. זה בהחלט הזמן לשוחח עם המעסיק שלכם על שיפור שכרכם ותנאי עבודתכם. יום מצוין גם לשיחה עם היועץ הפנסיוני ולבדיקת הניירת, אולי תמצאו שם חשבון שלא שולם.

 

טלה

יצירתיות,גמישות ונכונות להתפשר, יביאו היום הצלחה בעבודה ובאהבה. הפתיעו את בני הזוג וקחו אותם הלילה למקום מיוחד. לחלק מכם תיתכן היום היכרות חדשה שיכולה להפוך בהמשך לסיפור אהבה. עם זאת ייתכנו גם הפתעות, כמו הופעת מתחים עם בני הזוג או ניתוק פתאומי ממישהו קרוב. בכול מקרה זהו יום מצוין לפרגן לעצמכם ולהשקיע יותר בטיפוח ההופעה שלכם.

שור

עוד יום עמוס ודחוס שיבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ולשמור על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מרבית האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

 תאומים

עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. אמנם לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם להמשך השבוע, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר לקראת שעות הצהרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1