הורוסקופ יומי 09.03.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

היום הזה מתחיל כשהירח משייט עדיין במזלכם, מה שמזרים בכם אנרגיה מוגברת שתסייע לכם להמשיך לקדם במרץ את עניינכם. ייתכן שמעבר הירח, בשעות הבוקר המאוחרות לבית הכספים, ייצור הזדהות רבה מדי עם הצד החומרי של החיים ולכן נראה שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר בימים הקרובים.

 

דלי

אמנם, אינכם במיטבכם בשעות הבוקר המוקדמות, זאת בשל הירח ממשיך את הילוכו בבית ה-12, הוא בית מצולות הנפש והפעילות שמאחורי הקלעים וזה די מקשה עליכם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. אולם המרץ וההתלהבות יחזרו אליכם בשעות הבוקר המאוחרות, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה.

דגים

הירח ימשיך בשעות הבוקר המוקדמות במסעו בבית החברתי, מה שיעניק לכם יכולת מצוינת להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. אולם מעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות לבית מצולות הנפש, יגרום לירידת אנרגיות שתקשה עליכם להמשיך לפעול בקצב הנוכחי. לכן, אל תתכננו יותר מדי תוכניות לערב ולימים הקרובים, התעסקו יותר בדברים בעלי תוכן רוחני. בילוי בימים אלה במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר ולעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

 

טלה

מצב הרוח יהיה עדיין קצת נוקשה בשעות הבוקר המוקדמות, אולם האמביציה הגבוהה תסייע לכם לקדם עוד כמה משימות וגם תוכלו לבלוט ואף להשפיע על הסובבים או על תהליך קבלת ההחלטות.  אולם, מעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

שור

האופטימיות, האנרגטיות, ההרפתקנות והשובבות שולטים בכם גם בשעות הבוקר המוקדמות, אולם תיתכן נטייה לפעול במהירות ולקחת סיכונים, ללא שיקול דעת מספק. מעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות  לבית הקריירה, יעודד אתכם להתחיל לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. בכול אופן, הימים הקרובים ידרשו מכם להפגין יותר מקצועיות, רצינות ומעשיות ורצוי שתזדהו ככל האפשר עם משימותיכם, כך יהיה לכם קל יותר להתמודד עימן.

 

 תאומים

התובענות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו בשעות הבוקר המאוחרות , עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות ותנצלו הזמנה מפתיעה או הזדמנות למפגש מעניין, גם אם זה דורש נסיעה ארוכה, או שתבררו על איזו פעילות תרבותית מעניינת, או השתלמות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1